За транспорта в София

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
venci9306
Редовен
Редовен
Мнения: 168
Регистриран: 20 ное 2009 17:06
МПС: Kalos,Nubira3,Matiz2бр,Cruzе
От: Велико Търново
Име: Венци

За транспорта в София

#1 Непрочетено мнение от venci9306 » 13 ное 2011 12:03

Здравейте колеги! Понеже ще идвам във вторник до София но този път без колата, ще можете ли да ми кажете как мога да стигна с градският транспорт ( автобуси, тролейбуси, маршрутки) от Централна автогара до Правителствената болница в Лозенец? Търсих в интернет но нищо не успях да намеря а като погледнах картата разстоянието което трябва да мина ми се стори огромно. Благодаря предварително на всички отзовали се :) :beer:

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: За транспорта в София

#2 Непрочетено мнение от dsuzunov » 13 ное 2011 12:24

venci9306 написа:Здравейте колеги! Понеже ще идвам във вторник до София но този път без колата, ще можете ли да ми кажете как мога да стигна с градският транспорт ( автобуси, тролейбуси, маршрутки) от Централна автогара до Правителствената болница в Лозенец? Търсих в интернет но нищо не успях да намеря а като погледнах картата разстоянието което трябва да мина ми се стори огромно. Благодаря предварително на всички отзовали се :) :beer:
http://www.sofiatraffic.bg/routes" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

newcomer
Активен
Активен
Мнения: 591
Регистриран: 20 ное 2008 18:22
МПС: Nexia
От: София

Re: За транспорта в София

#3 Непрочетено мнение от newcomer » 13 ное 2011 13:34

dsuzunov написа:
venci9306 написа:Здравейте колеги! Понеже ще идвам във вторник до София но този път без колата, ще можете ли да ми кажете как мога да стигна с градският транспорт ( автобуси, тролейбуси, маршрутки) от Централна автогара до Правителствената болница в Лозенец? Търсих в интернет но нищо не успях да намеря а като погледнах картата разстоянието което трябва да мина ми се стори огромно. Благодаря предварително на всички отзовали се :) :beer:
http://www.sofiatraffic.bg/routes" onclick="window.open(this.href);return false;
Добър линк. Погледни маршрута Централна гара -> ул. Козяк 1. Понеже има строеж на метро, 9Т е автобус, който върви по линията на трамвая (No9) предполагам. Учудващото обаче е, че са го обновили в сайта. Явно се опитват да поддържат добър градски транспорт.

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: За транспорта в София

#4 Непрочетено мнение от dsuzunov » 13 ное 2011 15:29

Офтопик:
Интересното в случая е, че линка го дава пловдивчанин, който изобщо не познава София
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: За транспорта в София

#5 Непрочетено мнение от ogi » 13 ное 2011 18:24

dsuzunov написа:
Офтопик:
Интересното в случая е, че линка го дава пловдивчанин, който изобщо не познава София
Въпреки това, показания е най-удачния линк. Всъщност основния сайт е http://www.tix.bg.
Там има различни видове маршрутизиране с доста подробности, както и нещо много важно - показване на задръстванията, ремонтите и др. в реално време, както и вземането им предвид при изчисляване на маршрут от всякакъв тип. Аз отдавна го ползвам този сайт. Дано се разработи и за други градове.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

venci9306
Редовен
Редовен
Мнения: 168
Регистриран: 20 ное 2009 17:06
МПС: Kalos,Nubira3,Matiz2бр,Cruzе
От: Велико Търново
Име: Венци

Re: За транспорта в София

#6 Непрочетено мнение от venci9306 » 15 ное 2011 19:19

Благодаря още веднъж колеги и най- вече на dsuzunov за линка. :beer:

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”