Нов форум?

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Нов форум?

#1 Непрочетено мнение от авео » 26 май 2008 17:21

http://daewoo-bg.com/SMF/index.php Това конкуренцията ли е?
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

#2 Непрочетено мнение от sasho » 26 май 2008 17:33

Да бе вярно и аз го гледах преди няколко дена какво е това? :shock:

Потребителски аватар
camaro
Минаващ
Минаващ
Мнения: 26
Регистриран: 15 апр 2008 16:54

#3 Непрочетено мнение от camaro » 26 май 2008 18:41

а бе немам нищо против хората че са си напраили форум ама
-не са ли чували за тоя клуб та нов им трябва
-що не са включили и шевито
CHEVROLET
Kalos,Epica,Captiva,Hhr,Impala,Tahoe,Saburban,Malibu,Cheville,Camaro,Nomad,Blazer,El Kamino,Lacetti,Equinox,Bel Air,Nova,Cobalt...

Потребителски аватар
camaro
Минаващ
Минаващ
Мнения: 26
Регистриран: 15 апр 2008 16:54

#4 Непрочетено мнение от camaro » 26 май 2008 18:48

абе сега като се зачетох виждам че маи двата форума ще се обединяват
лошо няма :o
CHEVROLET
Kalos,Epica,Captiva,Hhr,Impala,Tahoe,Saburban,Malibu,Cheville,Camaro,Nomad,Blazer,El Kamino,Lacetti,Equinox,Bel Air,Nova,Cobalt...

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#5 Непрочетено мнение от ogi » 26 май 2008 19:16

camaro написа:абе сега като се зачетох виждам че маи двата форума ще се обединяват
лошо няма :o
Няма такива изгледи засега.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
vassy
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 1478
Регистриран: 23 дек 2007 13:03
Skype: daewoo-chevrolet.com
МПС: Daewoo Lanos 1.5 SE
От: Пловдив
Име: Vassy
Контакти:

#6 Непрочетено мнение от vassy » 26 май 2008 22:38

Това е сайта на Деу България АД - сега БГ Ауто АД. В стария си вариант форума към сайта така и не тръгна 10 години. Сега са почнали от форума, а сайта да чака. За който не знае това е официалния вносител на Daewoo за България. За Шевролет има други десетина фирми - вносители и дистрибутори.

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#7 Непрочетено мнение от ogi » 26 май 2008 23:08

vassy написа:Това е сайта на Деу България АД - сега БГ Ауто АД. В стария си вариант форума към сайта така и не тръгна 10 години. Сега са почнали от форума, а сайта да чака. За който не знае това е официалния вносител на Daewoo за България. За Шевролет има други десетина фирми - вносители и дистрибутори.
Всъщност не е така...
Това е сайта на "БГ Мотор АД" - най-големият вносител на Деу, преди години. Компанията им е жалка и съществува за заблудени абонати, които са си купили коли преди 10 години, или на случайно забулдени душици, каращи марката и попаднали там, заради името на сервиза над сградата (Деу-мотор). За тях съм писал в други теми обширно и широко. Все още мога нови неща да добавя. Там се изгавриха с мен и колата ми, когато по стечение на обстоятелствата ползвах услугите им.
Когато форумът бе на 1-2 месеца и 30 абоната им подхвърлих писма да задействат инициатива, но останах без отговор, защото там цари социализма и безхаберието на 70-те години. Дълго време сайтът им бе без всякаква поддръжка, актуалност и акуратност, сега са си намерили свястно момче да ги живне на интернет територията ...но твърде късно. Вече не съм заинтересован от тях, нито те са легнали да ме молят (защото освен това момченце няма кадри в тази фирма да разбират от значението на форумите и съвременното интернет пространство и реклама (както и от коли - там има само анти-майстори)). Поддържах връзка известно време с админа на този алтернативен форум, докато не разбрах, че ще им трябват още 30 години, за да прояви някой интерес и инициатива и да се мръдне нещо напред! Влезте някой ден в лафката, чакалнята, коридорите на този голям сервиз за да се върнете в миналото. За приемчиците, гишетата и отношението няма да коментирам. За работата - :shock:
Какво да се иска от тях?!
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
vassy
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 1478
Регистриран: 23 дек 2007 13:03
Skype: daewoo-chevrolet.com
МПС: Daewoo Lanos 1.5 SE
От: Пловдив
Име: Vassy
Контакти:

#8 Непрочетено мнение от vassy » 26 май 2008 23:52

ogi написа:
vassy написа:Това е сайта на Деу България АД - сега БГ Ауто АД. В стария си вариант форума към сайта така и не тръгна 10 години. Сега са почнали от форума, а сайта да чака. За който не знае това е официалния вносител на Daewoo за България. За Шевролет има други десетина фирми - вносители и дистрибутори.
Всъщност не е така...
Това е сайта на "БГ Мотор АД" - най-големият вносител на Деу, преди години...
Всъщност вече си прав. Това вече е саита на "БГ Мотор АД" - бившия "Синит" АД - сервиза на "Деу България" АД -сега БГ Ауто АД. Преди сайта беше на вносителя, не на сервиза. Може и да са вече съвсен несвързани дружества - не зная. От картата в сайта определено става дума за сервиза. БГ Ауто е на другия край на София.

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#9 Непрочетено мнение от ogi » 27 май 2008 00:13

vassy написа:
ogi написа:
vassy написа:Това е сайта на Деу България АД - сега БГ Ауто АД. В стария си вариант форума към сайта така и не тръгна 10 години. Сега са почнали от форума, а сайта да чака. За който не знае това е официалния вносител на Daewoo за България. За Шевролет има други десетина фирми - вносители и дистрибутори.
Всъщност не е така...
Това е сайта на "БГ Мотор АД" - най-големият вносител на Деу, преди години...
Всъщност вече си прав. Това вече е саита на "БГ Мотор АД" - бившия "Синит" АД - сервиза на "Деу България" АД -сега БГ Ауто АД. Преди сайта беше на вносителя, не на сервиза. Може и да са вече съвсен несвързани дружества - не зная. От картата в сайта определено става дума за сервиза. БГ Ауто е на другия край на София.
Не - фирмите са на 500 метра една от друга (БГ Ауто и БГ Мотор) на Ботевградско шосе. БГ Мотор разчитат на по-старите фирмени автомобили за поддръжка и на такситата с договор към тях; БГ Ауто са насочени към метаморфозата към Шевролет и ги поддържат гаранционно. Разликата между двете фирми не е твърде голяма, макар че нищо не може да се сравни с безхаберието, непрофесионализма и жалкото обслужване на БГ Мотор.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

#10 Непрочетено мнение от sasho » 27 май 2008 13:54

vassy написа:
ogi написа:
vassy написа:Това е сайта на Деу България АД - сега БГ Ауто АД. В стария си вариант форума към сайта така и не тръгна 10 години. Сега са почнали от форума, а сайта да чака. За който не знае това е официалния вносител на Daewoo за България. За Шевролет има други десетина фирми - вносители и дистрибутори.
Всъщност не е така...
Това е сайта на "БГ Мотор АД" - най-големият вносител на Деу, преди години...
Всъщност вече си прав. Това вече е саита на "БГ Мотор АД" - бившия "Синит" АД - сервиза на "Деу България" АД -сега БГ Ауто АД. Преди сайта беше на вносителя, не на сервиза. Може и да са вече съвсен несвързани дружества - не зная. От картата в сайта определено става дума за сервиза. БГ Ауто е на другия край на София.

Вуйчо ми бачкаше преди 3-4 години във въпросния сервиз,но успя да се измъкне и сега е в Камор Ауто горе в Младост 4 при кино Арена.. :o

Потребителски аватар
vassy
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 1478
Регистриран: 23 дек 2007 13:03
Skype: daewoo-chevrolet.com
МПС: Daewoo Lanos 1.5 SE
От: Пловдив
Име: Vassy
Контакти:

#11 Непрочетено мнение от vassy » 27 май 2008 22:27

От две години не съм ходил до БГ Ауто. Преди бяха на бул. България. Явно са си продали новата сграда, и без това бяха останали 5-6 човека.

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#12 Непрочетено мнение от ogi » 27 май 2008 23:15

vassy написа:От две години не съм ходил до БГ Ауто. Преди бяха на бул. България. Явно са си продали новата сграда, и без това бяха останали 5-6 човека.
На бул. "България" има друг Daewoo сервиз, за който съм чувал по-добри отзиви, но не знам дали има нещо общо с "БГ Мотор". Честно казано ми се гади вече като изписвам тази фирма...
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”