Дата и час: 18 Фев 2018 00:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 10 от 10 [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Протест - Гражданска отговорност
Непрочетено мнениеПубликувано на: 20 Окт 2011 22:23 
Активен
Активен
Аватар

МПС: 206 cc, Citroen DS5 H
От: София
Име: Stoyan

То май пратят ли ти писмо значи вече си изгорял - няма такъв рекет с тия ГО ама застрахователите нали с плащат където трябва та "музиката" си е от тях, а текат ли пари, логика и справедливост не играят. Само спиране от движение и после обратно - пускане в движение, малоумно, но няма друг начин или поне аз не знам.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 20 Окт 2011 23:08 
Минаващ
Минаващ

МПС: деу- нубира 2.0 CDX
Име: Боби

stinbg написа:
Само спиране от движение и после обратно - пускане в движение, малоумно, но няма друг начин или поне аз не знам.

Не става този номер :P И да я спреш от движение пак трябва да платиш ГО :@

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 21 Окт 2011 08:06 
Активен
Активен
Аватар

МПС: 206 cc, Citroen DS5 H
Име: Stoyan

Не знам защо реши така: "Съгласно разпоредбата на чл. 259, ал. 1, т. 1 от КЗ договор за застраховка "Гражданска отговорност" на автомобилистите е длъжно да сключи всяко лице, което притежава моторно превозно средство, което е регистрирано на територията на Република България и не е било спряно от движение."
Проблема е че лесно ще спреш колата от движение, но пускането е свързано с технически преглед в КАТ, а как да стигнем дотам като сме спрени от движение? Като се пресметне "разправията" и упражнението леко се обезсмисля.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 21 Окт 2011 09:22 
Нов
Нов
Аватар

МПС: Lacetti SW 2.0TCDi
Име: NickolaE

Мисля че ГФ действат кампанийно а не редовно така че няма да плащам поредната вноска .
До 2/3 седмици след като мине датата на плащане на поредната вноска застрахователя ще даде инфо на ГФ че не е подновена ГО за съответния номер. Според мен ГФ обаче ще правят кампания с пращане на писма едва догодина (фeвруари/март), така че чакам си писмото от тях и тогава правя нова ГО :), най-вероятно някъде около март месец догодина .
Ами не е вярно това че пратят ли ти писмо си изгорял, миналата година ми пратиха и аз 2 седмици след това си направих ГО и не съм получавал никакви писма след това от КАТ да ме викат за глоба .

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 10 от 10 [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]