Nokia 5230-мнения...

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Nokia 5230-мнения...

#16 Непрочетено мнение от Fantomasss » 07 яну 2011 22:01

Колега от друг форум ми качи Гармин на телефона, но честно казано Ови мап е в пъти по-хубава от него. Само дето има и камерите, но няма българско меню. или поне не тръгна пущиняка. Ако някой знае как и откъде да си сложа файл с камерите към Ови, ще черпя. Колега ми прати файл с камери, но не се отваря нещо...
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
mire
Редовен
Редовен
Мнения: 198
Регистриран: 27 юли 2009 08:09
Skype: st.simeonov6611
МПС: Chevrolet Cruze 1.6i 16V LS
От: Zlatograd
Име: MIRE

Re: Nokia 5230-мнения...

#17 Непрочетено мнение от mire » 10 яну 2011 00:00

Здравейте!Малко инфо и от мен.Аз съм с нокиа Н95 и на мен много ми допада гармина, и по точно спийд камерите и т.н. Аз черпих инфо и си направих моя телефон от тук http://forums.data.bg/index.php?showtop ... +Nokia+N95" onclick="window.open(this.href);return false; успех!!!
Поздрави!!!
ПОЗДРАВИ......

irf
Минаващ
Минаващ
Мнения: 5
Регистриран: 03 юни 2010 16:11
МПС: Aveo
От: Sofia
Име: irf

Re: Nokia 5230-мнения...

#18 Непрочетено мнение от irf » 10 яну 2011 11:45

Мерси за отговорите. Аз тези всичките неща ги направих, успях и карта на Европа да подкарам, но с това да го накарам да ползва вградения GPS не успях. Винаги ми търси външен...?

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Nokia 5230-мнения...

#19 Непрочетено мнение от Izparitel » 10 яну 2011 12:09

Провери си за грешка в отключващия файл /не този за картата, а другия/ , пробвай различните варианти. И аз се озорих доста там и почти бях се отчаял, но накрая се получи. При мен проблема дойде от Card ID, мисля, че се номерата, които се показваха бяха повече от един и аз ползвах не този, който трябва.
Впрочем, може и да е до версия или нещо друго, но при мен не .успях да активирам предупрежденията за превишаване на скоростта и пътните камери. Сложих нова за времето си версия и накрая се разбра, че тя има проблеми с енергопотреблението, та сега винаги след като свърша с ползването на навигацията се налага на ръка да "убивам" един процес, който остава активен и "смуче ток". Не ми се занимава да инсталирам нова версия, но се надявам, че тази детска болест вече е преодоляна.

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”