Младежта - днес и преди

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
desperado
Напреднал
Напреднал
Мнения: 304
Регистриран: 19 юни 2008 00:18
Skype: bojodidi
МПС: Lanos 1.4 SEPlus 99г
От: София

Re: Младежта - днес и преди

#16 Непрочетено мнение от desperado » 01 дек 2008 20:18

оги по това време будката е празна
Изображение

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Младежта - днес и преди

#17 Непрочетено мнение от Darlin` » 01 дек 2008 20:25

Сигурен ли си, че е тя? Добре ли се вижда в лице? Защото вече всички много си приличат в гръб с еднаквите прически и раздърпани дрехи.
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
desperado
Напреднал
Напреднал
Мнения: 304
Регистриран: 19 юни 2008 00:18
Skype: bojodidi
МПС: Lanos 1.4 SEPlus 99г
От: София

Re: Младежта - днес и преди

#18 Непрочетено мнение от desperado » 01 дек 2008 20:35

Пуснах я по пързалката и си каза всичко (police)
Но дали да кажа на майка и
Изображение

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Младежта - днес и преди

#19 Непрочетено мнение от Darlin` » 01 дек 2008 20:42

Поговори първо ...
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Младежта - днес и преди

#20 Непрочетено мнение от Fantomasss » 01 дек 2008 20:42

desperado написа:Пуснах я по пързалката и си каза всичко (police)
Но дали да кажа на майка и
Добре е , че си е казала поне на теб-явно си я предразположил, което за един родител е мноооого трудно. Ти сам прецени , но аз си мисля че ако ти й вдъхваш добър респект и тя те слуша , няма да е нужно да казваш на техните, за да не згуби вяра в теб, съответно и респекта. Просто й дай да разбере че си в час с нейните действия и тя сама ще се държи на положение. ... Не занм... опитай...
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Младежта - днес и преди

#21 Непрочетено мнение от авео » 01 дек 2008 21:13

След време тези,ще имат деца,които,ще са същите. Във всяко общество си има утайка,но тук в БГ,батака е пълен.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
desperado
Напреднал
Напреднал
Мнения: 304
Регистриран: 19 юни 2008 00:18
Skype: bojodidi
МПС: Lanos 1.4 SEPlus 99г
От: София

Re: Младежта - днес и преди

#22 Непрочетено мнение от desperado » 01 дек 2008 21:27

Спрямо мен респекта и е доста голям
и понеже е болна и не ходи на училище тази седмица съм и замислил страхотна програма;
Говорих с началника си да не излизам на улицата и Тя ще поживее като задържана по УБДХ. Т.Е.
Ще положи обществено полезен труд(ще рине тор и ще ми чисти конете) ще обядва каквото е останало
а докато почива ще ми помага да тренирам и ще наблюдава какво правят истинските затворници (от неделният мач има доста)
Изображение

Потребителски аватар
desperado
Напреднал
Напреднал
Мнения: 304
Регистриран: 19 юни 2008 00:18
Skype: bojodidi
МПС: Lanos 1.4 SEPlus 99г
От: София

Re: Младежта - днес и преди

#23 Непрочетено мнение от desperado » 01 дек 2008 21:35

Акато цяло по темата днешните младежи са точно такива
всеки ден се сблъсквам с такива лайненца които ти обяснявят че са на 13 и как нищо не
можеш да им направиш
и как като доиде баща му ще те уволни и всякякви от този род
А има и "големи"които са на 18 и не могат да си напишат имената да не говорим за ЕГН
абе с две думи драмата е пълна
Изображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Младежта - днес и преди

#24 Непрочетено мнение от Izparitel » 01 дек 2008 22:55

Хора всякакви. И навремето мнооого преди 1989 година имаше подобни индивиди, въпреки желязната ръка, Партията, Комсомола и какво ли не. Някои поулегнаха и се промениха, други си останаха лекета и по-натаък в живота. И тогава за следващото поколение се говореше по подобен начин. После то - пак същото за следващото , просто нормален кръговрат на живота.
Все си мисля, че един от първите признаци на остаряването /в преносен смисъл!/ е точно отварянето на темата "Колко е лошо днешното поколение и колко по-различни бяхме ние!"
Да не би в по-старите поколения да е нямало престъпници, убиици, наркомани /е по-малко бяха/? Да не би в днешното поколение да няма точни момчета и момичета? Гримират се по-отрано, слагат си обеци не само на ушите, но с нищо не са по-лоши от родителите си. А измет винаги е имало и ще има.
Относно кадрите от БТВ - според мен институциите имат поле да се упражняват, но за да има някаква промяна си трябват цял комплекс от неща - и санкции за продажба на алкохол на непълнолетни, и вечерен час, и повече родителски контрол /това не е панацея/ и виновните да си понесат наказанието, например общественополезен труд. Не, че ще се реши проблема, но поне размерите му ще са по-малки.

Потребителски аватар
paci
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1424
Регистриран: 25 окт 2008 21:45
Skype: pacu-racer
МПС: nexia
От: KOREQ
Контакти:

Re: Младежта - днес и преди

#25 Непрочетено мнение от paci » 01 дек 2008 23:34

незнам ама аз все още нямам дете и като гледам маи ми е време ве4е, но ще го възпитавам както мене са ме възпитавали
:)

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Младежта - днес и преди

#26 Непрочетено мнение от sasho » 02 дек 2008 00:29

Всеки от моето време знае що за животни са така наречените "Аморци"..На репортажа са точно такива..Малки пръдли пушат и пият,после като се качат в рейса викат,все едно са си вкъщи,набичили Азис на 15 гсм-а..Облекли се като за околовръстното..Някакъв ужас!А момчетата пък...Един път случайно минавах през подлеза на НДК,там където са Амор и Дабъл Вижън дискотектите и качвам си се по стълбите нагоре да си хващам автобуса за Младост(това става към 8:30-9) и някъв сопол с типичната мазна прическа ме настига и ми вика "Я спри бе" :rofl: Мен първоначално ми стана много странно и смешно,обаче спрях нали да го видя какво иска..тоя продължава "Хора ли отиваш да събираш?"..Тука вече ме напуши смях :rofl:
Само го гледам някъв 14-15 годишен!Викам му абе ти напушен ли си кво ти е,температура ли имаш..."Абе не ми говори така бе,мърльо!"...Тука вече му вкарах една и тоя ми вика тичайки надоло към дискотеката "Е са...е са ше видиш!"
Изчаках си рейса спокойно,качих се,прибрах се..До ден днешен не съм видял нищо :?::
Та идеята ми е,че не бива да съдите за всички по един репортаж,защото просто не всички са като тях.Нямам какво друга да кажа,защото каквото и да е няма да е достатъчно ;)

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Младежта - днес и преди

#27 Непрочетено мнение от Darlin` » 02 дек 2008 00:33

sa6i4 написа:Та идеята ми е,че не бива да съдите за всички по един репортаж,защото просто не всички са като тях.
Проблемът е, че тези от репортажа са представители на по-голямата част от днешната младеж. Тези, които "не са такива" са много малък процент.
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Младежта - днес и преди

#28 Непрочетено мнение от sasho » 02 дек 2008 00:35

Darlin` написа:
sa6i4 написа:Та идеята ми е,че не бива да съдите за всички по един репортаж,защото просто не всички са като тях.
Проблемът е, че тези от репортажа са представители на по-голямата част от днешната младеж. Тези, които "не са такива" са много малък процент.
Ами..не е точно така ;) Повярвай ми познавам много повече хора от теб на тази възраст и общо взето съотношението е горе-доло 50-50% ;)

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Младежта - днес и преди

#29 Непрочетено мнение от Darlin` » 02 дек 2008 00:42

Аааа аз съм бабка и не познавам ... тцтцтц... И 50% да са - пак са МНОГО!
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Младежта - днес и преди

#30 Непрочетено мнение от sasho » 02 дек 2008 00:47

Darlin` написа:Аааа аз съм бабка и не познавам ... тцтцтц... И 50% да са - пак са МНОГО!
Глей я сега,защо се обижаш? :D Не съм имал нищо такова напредвид..
Имах предвид,че докато нормалните хора на моята възраст правят нормални неща и не влизат в обектива на камерите с простотията си,има много баламурници,който главната цел в живота им е "Да съм по-як"...Както не всички шофьори са еднакви,така и не всички деца са еднакви!Ела един ден в моето училище,за да видиш,че е пълно с кретени,но е и пълно с много интелигентни хора!

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”