ТРАГЕДИЯ :(

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

ТРАГЕДИЯ :(

#1 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 29 окт 2008 15:51

Сузи отново в сервиза ;( . Карам си по един от най-натоварените еднопосочни булеварди в Стара Загора бул. Цар Симеон Велики . В пресечката му с ул. Хаджи Димитър Асенов ( това е мястото където Цар Симеон Велики става пешеходна зона ) при опита ми да намаля се получи нещо което ме накара да се разтреперя . Предна лява гума се удари в калобрана и започна да стърже там . Не успях да завия и спрях сред очудените хора ( с ръчната спирачка и сега разбрах че тя не е само за влизане в завой ). Огледах положението , консултирах се с 2-ма 3-ма мои познати и със старшия ( татко ) . Замъкнах се бавно на 1-ва скорост и на аварийни светлини до сервиза . Момчетата казаха че се е скъсал тампон на стабилизиращата щанга . След консултация отново със старшия той издаде заповед : - Да прегледа всочко по ходовата част отпред и отзад и каквото има за смяна да се смени !!! :( Утре рано казаха че ще я започнат и сега остава само да чакам :( За пръв път Сузи няма да спи пред нас ;( На някой може да му се струва че се притеснявам прекалено много , но знайте че Сузе е част от моят живот и я имам като мое дете !!! ;(
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#2 Непрочетено мнение от Darlin` » 29 окт 2008 15:58

Горкото Сузи .. :( Дали я е боляло много? Това ми звучи като скъсано сухожилие на коляно .. :(
Нищо утре ще я излекуват и тя пак ще си те вози където поискаш! Мисли позитивно! :$
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#3 Непрочетено мнение от Izparitel » 29 окт 2008 16:03

Пали свещ, че не е станало със 130 км/ч, че можеше не само Сузи да пренощува на друго място.

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#4 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 29 окт 2008 16:06

Свещ още сега ще запаля , даже се чудя да извикам ПОП да я освети че май някои ми има зъб !!!
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#5 Непрочетено мнение от Darlin` » 29 окт 2008 16:22

Хубаво е да направиш нещо такова, ако се съмняваш някой да не я е урочасал!
Ние с Ланосито ти съчувстваме дълбоко! :(
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
paci
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1424
Регистриран: 25 окт 2008 21:45
Skype: pacu-racer
МПС: nexia
От: KOREQ
Контакти:

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#6 Непрочетено мнение от paci » 29 окт 2008 19:33

олееее ужас :(
важното 4е ште се оправи :)

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#7 Непрочетено мнение от dsuzunov » 29 окт 2008 19:37

важното 4е ште се оправи
Важното е,че ще се оправи.
Мисля,че така би изглеждало по-добре.
Изображение

borko
Редовен
Редовен
Мнения: 144
Регистриран: 25 авг 2008 13:30
МПС: Авео

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#8 Непрочетено мнение от borko » 29 окт 2008 19:59

купи едно малко агънце, метниго във фурната \ако намериш тухлена пещ още по добре\вземи червено вино\ДОМАШНО\ ,събери приятели и приятелки , хапнете и пийнете за твое здраве \това е курбан за здраве\ и всяка година на тази дата ще си правиш курбан за здраве .

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#9 Непрочетено мнение от Vesko1 » 29 окт 2008 20:07

mi6ko_pi написа:Свещ още сега ще запаля , даже се чудя да извикам ПОП да я освети че май някои ми има зъб !!!
mi6ko_pi...да ти кажа честно не знам дали вярваш на такива неща ,но аз вярвам.НЯКОЙ ТИ Е ЗАВИДЯЛ ИСКРЕННО ...И ТЕ Е УРОЧАСАЛ!
Ще ти кажа моя случай от миналата година.Жената има една много ЗАВИСТЛИВА ПРИЯТЕЛКА...(бивше мое гадже от студентските години...и като се сетя ,че аз ги запознах :@ )....та като си купих миналата година "НУБИ"...на никой не казах ,само на най близките....обаче оная СКОЧУБРА(приятелката ...дет не праи убав сех...от опит го знам)
...вика.."Ми вий сте си купили кола ...дай да я видим"....викам "колата е на автомивка за цялостно изпиране,НЕМА ДА СТАНЕ"...оная вика ..."нищо ...не ще дойдем до автомивката" :@ ....аз още в старото рено и видях ГОЛЕМИТЕ ОПУЛЕНИ ОЧИ...гледащи ЛОШО....тя и жената не вярваше ,като и разправях ,че с тази ЗАВИСТНИЦА за приятелка ...нищо добро не ни чака...ама се убеди!Е...приятелката и я ВИДЯ на автомивката.........
.......и на другия ден ...
1.Още същата нощ ми я надраскаха с ключ пред блока(други завистници,...но ВЯРВаМ ,че нейната ОТРИЦАТЕЛНА ЕНЕРГИЯ ги е провокирала )
2.На другия ден в кат...ми изпусна газта от маркуча...НА ПЪРВИЧНИЯ ПРЕГЛЕД ТОЧНО...оня не искаше да ми я регистрира ,докато не МУ КАЗАХ КЪДЕ РАБОТЯ ...и не го ПОЧЕРПИХ.Вика ..."ма нали ще си я опраиш"...викам му.."мил ми е живота-ДА"
3.Нема ми го 2-рия ключ...уж беше в жабката...ама таратанци...забравили го в жабката АМА НА АВТОВОЗА!(...тази история съм я разправял вече)
4.15. дена след случката ...сменях сигменти и биелни лагери...а и нямаше нищо преди да сложа НОВОТО масло.(

ЕБАХТИ И УРОЧАСНИЦАТА....АМА СЕГА И СЕ ВРЪЩА НА НЕЙНАТА КОЛА! нО АЗ НЕ СЪМ ПРИЧИНА ЗА ТОВА...ЩОТО НЕ СЪМ Я ГЛЕДАЛ ЛОШО

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#10 Непрочетено мнение от sasho » 29 окт 2008 21:46

mi6ko,свиквай,защото нека ти кажат колегите колко нощи Рейсъра ми не е преспивал пред блока,а в БГ Мотор :rofl:
С напредването на годините всяка кола почва да се чупи..Дори Голф :rofl:
Днеска ми смениха маслото на скоростната кутия,защото както предполагах,никога не беше сменяно.. :D

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#11 Непрочетено мнение от авео » 30 окт 2008 01:33

Какви агнета,попове и т.н. Просто си сложи нормални гуми и джанти. Тази кола не е за такъв размер!!
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Beast
Редовен
Редовен
Мнения: 255
Регистриран: 12 май 2008 13:18
Skype: kamencvetkov
МПС: BMW E36
От: Варна

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#12 Непрочетено мнение от Beast » 30 окт 2008 08:54

mi6ko_pi написа: За пръв път Сузи няма да спи пред нас ;( На някой може да му се струва че се притеснявам прекалено много , но знайте че Сузе е част от моят живот и я имам като мое дете !!! ;(
Oтначало когато си взех моито автомобилче, бях същия като тебе (все едно бях женен за нея), но това е разбираемо т.к. ти е първата кола. Постоянно я водих на мифка, полирах я, пастирах я, гуми, глезих я много. Тя излезе също като жената колкото и да я глезиш никога не и стига. Няма смисъл да се притесняваш толкова, тя се оправя, но човека никога. Ти нали си добре, не си ранен и нямаш контузии, а тенекията се изправя. Така или иначе ще доиде времето когато ще те изостави и трябва да я сменяш.
Даже съм си набелязъл следващата ми кола каква ще бъде (живот и здраве ако всичко е наред) Няма да е нова пак ще е втора ръка.
http://www.lancer-evolution.eu/?lang=bu_bu

37500 ЛВ.
Дата на производство април 2008 г.
Тип двигател Бензинов
Мощност (к.с.) 168 к.с.
Скоростна кутия Ръчна
Категория Седан
Пробег 6000 км
Цвят Черен
Особености:
4(5) Врати, ABS, Airbag, Автопилот, Аларма, Бордови компютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Имобилайзер, Климатроник, Кожен салон, Лети джанти, Лизинг, Металик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване, Шибедах
Lanos 1.4 SE SOHC

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#13 Непрочетено мнение от Darlin` » 30 окт 2008 09:16

Веско, аз също вярвам в такива работи и съвсем скоро имах случка.
Едно долно копеле в един друг форум изрече следното "Карай си ултра гъзарския Ланос и не ме занимавай". Точно след 15 мин. аз излизам с колата и на супер гадния и натоварен завой на колелото на Метро, колата ми изгасва в движение и ме заразява насред пътя в лява лента. (това дето се оказа загуба на маса след това). Но преди това мъж ми ме дърпа из целия град с Лагуната докато намерим кой да ми каже какъв ми е проблема и кой да го оправи. Чух какви ли те страшни работи и колко други такива е можело да се случат на косъм. В крайна сметка оправи се. На другия ден тръгвам за работа и на 1-вия км става същото. Айде наново дърпане, ровичкане и т.н. Останах без Ланосито за целия ден и карах Лагуната. На другата сутрин когато бях на държавния изпит, мъж ми я задърпал с брат му на майстора. Аз идвам на работа след изпита и влизам в онзи форум и се сещам за израза на онова копеле. Тогава аватара ми беше фара на Ланосито "My Eye" .. и тук бях с него по едно време. Тогава си сложих червената панделка против уроки върху аватара, която може би сте забелязали и вие, и след 10 мин ми се обажда майстора, че колата е готова и проблемът е излязъл малък. Писала съм подробно относно този проблем. Е, кажи ми ... ИМА ВЯРНО в тези неща и аз ВЯРВАМ. След това си купих броеница със сини оченца (такава като бебешка гривна) и си я държах около скоростния лост, но понеже ми пречеше малко, сега е на ръчната. Другото нещо, пак едно такова ми виси от сенника отгоре - то да гледа и другите да го виждат! Пупупупу!!!

Мишо, сложи си и ти нещо такова. И се радвай, че на теб ти няма нищо!!!
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#14 Непрочетено мнение от sasho » 30 окт 2008 20:53

Малко синя хроника:

С Рейсъра са ме дърпали общо 6 пъти и са ме бутали 2 пъти.
С Голфа са ме дърпали 1 път и не са ме бутали.
Данните за първата кола са за периода от края на юли до началото на септември.
Данните за втората кола са от дата началото на септември до ден днешен.

:rofl:

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: ТРАГЕДИЯ :(

#15 Непрочетено мнение от Izparitel » 30 окт 2008 21:36

С Кадета за 8 години съм дърпан 2 пъти.
С Деуто за 8 месеца - не смея да напиша от суеверие.

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”