ЗА ВСИЧКИ ВАС !!!

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

ЗА ВСИЧКИ ВАС !!!

#1 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 18 окт 2008 00:21

(coolbeer) Пожелавам на всички който прегледат тази тема много здраве , щастие , лубов , късмет , пари и много много сбъднати мечти !!! (coolbeer) Обичате се :inlove: !!! Любовта ще спаси света !!! (coolbeer)
Поздравявам ви с песента на " BAJA - ZAPISANO U VREMENU "

http://www.vbox7.com/play:e207555a
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: ЗА ВСИЧКИ ВАС !!!

#2 Непрочетено мнение от sasho » 18 окт 2008 00:25

Хахаха наздраве и поздрав за теб с Boban Zdravkovic-Lepa jena (coolbeer)

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: ЗА ВСИЧКИ ВАС !!!

#3 Непрочетено мнение от Vesko1 » 19 окт 2008 00:41

mi6ko_pi написа:(coolbeer) Пожелавам на всички който прегледат тази тема много здраве , щастие , лубов , късмет , пари и много много сбъднати мечти !!! (coolbeer) Обичате се :inlove: !!! Любовта ще спаси света !!! (coolbeer)
Поздравявам ви с песента на " BAJA - ZAPISANO U VREMENU "

http://www.vbox7.com/play:e207555a
Сори!? Не ме хванаха твоите пожелания!Полях новия лаптоп на дъщерята с....ракия върху кийборда ...и ...син екран и.....утре кво ше стаа не ми се мисли...ше има врякане до небесата.Ама аз съм си крив!
Дагоева! :devil:

.....но ,нали съм си гявол ...изкарах му батерията ...и батерията на дъното ...ресетнах го ...ударих му един "сешоар"....изсъхна...и отново лаптопа е ТУК!ЙЕС ЙЕС МАДЪР ФАКЪР!Все още работи!
А утре от 10.00 Алонсо (моя фаворит ) отново ше ги МАЧКА Хамилтън и Масса!ЙЕС.МАДА ФАКЪР! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: ЗА ВСИЧКИ ВАС !!!

#4 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 19 окт 2008 08:58

Охооо значи ти си невероятния ГАЛФОНСОООО :rofl: Това момче кара много стига първите пред него да отпаднат :lol: :rofl: Днес моя човек стартира от първа позиция . Манго е решил в това състезание да не прави грешки ! :P
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: ЗА ВСИЧКИ ВАС !!!

#5 Непрочетено мнение от Izparitel » 19 окт 2008 09:20

Само да не му хареса да си пиива ракиика и да не му стане навик!
На лаптопа, де.
Последна промяна от Izparitel на 19 окт 2008 09:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: ЗА ВСИЧКИ ВАС !!!

#6 Непрочетено мнение от dsuzunov » 19 окт 2008 09:32

Темата беше за поздрави и честитки.Като Ви се пише за F1,си отворете нова тема (boi)
Ето един поздрав от мен:
Изображение

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”