Биг Брадър 4

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Биг Брадър 4

#1 Непрочетено мнение от dsuzunov » 23 сеп 2008 19:51

Снощи,Биг Брадр започна с невероятен скандал:
В деня на честванията за 100 годишнината от обявяване Независимоста на България,умниците от Нова телевизия,развяха турското знаме.
В деня в който България е обявила Независимостта си от Османската империя,чиято наследница е същата тази Турция
СРАМ
Изображение

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Биг Брадър 4

#2 Непрочетено мнение от Vesko1 » 23 сеп 2008 21:42

Тея са за трепане.
.....Аз мисля че този биг брадър ще е най големия провал на Нова ТВ.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Биг Брадър 4

#3 Непрочетено мнение от Darlin` » 23 сеп 2008 21:47

Този гаф добре го обсъдиха сега в началото на предаването. И му правя евала на момчето с каква смелост и кураж изказа неприкрито мнението си за политиците, наричайки ги кретени и други обидни, но прилягащи им думи.

Относно Нели, смятам, че взеха правилно решение като не я допуснаха да продължи ... като се абстрахираме от здравния й проблем, вече нейния миг на слава отмина. С какво ли друго може да ни привлече вниманието евентуално по-нататък. Тя ще остане завинага "оная дето припадна в ББ4" каквото и да прави - това ще я преследва.
Затова пък новата мадама Виолета е много по-готина и според мен също заслужава да бъде в предаването.
Но .. има един голям въпрос, който ме мъчи от снощи. КЪДЕ, по дяволите, СА МЪЖЕТЕ???? Говори се, че те сега са в къщата ... но остава да дерзаем, за да разберем истината.
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Биг Брадър 4

#4 Непрочетено мнение от Izparitel » 23 сеп 2008 21:59

Да си призная не намирам нищо интересно в това да зяпам кой какво прави, макар и в нетипични условия. Снощи в едната стая аз гледах Денсинг старс, а жената и детето в другата ББ4. Днес цялата фамилия гледа танците на "звездите".
Не знам в какъв контекст се е появило знамето на Турция, но пред вид това, че сме на балканите -известни като барутен погреб на Европа, преживяли наскоро разпадане на държави и сепаратизъм едва ли е било най-удачното нещо.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Биг Брадър 4

#5 Непрочетено мнение от Darlin` » 23 сеп 2008 22:01

Причината е влизането на мюсюлманка
http://bigbrother.bg/part_profile.pcgi?p=10
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Биг Брадър 4

#6 Непрочетено мнение от ogi » 23 сеп 2008 22:06

За мен е загуба на време да гледам нечии чужди проблеми от съжителството в квартира с други. Хубава идея, пикантна и обсебваща, като се загледаш в човешките взаимоотношения, но погледнато грубо (без предварителното поддаване към сериите) - това си е пълна, безсмислена загуба на време, без дори да научиш нещо интересно. предпочитам да изгледам нещо по Discovery, или National Geographic.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Биг Брадър 4

#7 Непрочетено мнение от Izparitel » 23 сеп 2008 22:17

Викат му накратко воайорство, но в случая е koлективно.

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Биг Брадър 4

#8 Непрочетено мнение от авео » 24 сеп 2008 00:01

На народа му дай хляб и зрелища! Всички тези шоута по всевъзможни телевизии са си чиста проба промиване на мозъци.На времето Сталин е наредил във всяко селце да бъдат монтирани радиоточки/у нас също ги имаше/ Денонощно се пускат речи и родолюбиви маршове и хората слушат,какво друго да правят. Сега е по-модерно-викат му риалити шоу. Това си е чиста психотронна война и хората явно се поддават,защото вместо да отидат и подпалят гнездото и да ги наритат политическите плъхове,се вълнуват от тъпотиите,които дават по телевизиите,собственост на същите тези мишки.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Биг Брадър 4

#9 Непрочетено мнение от Izparitel » 24 сеп 2008 09:08

Според мен идеологически момент вече никойне влага, но борбата за рейтинги, а от там и приходи от реклами е жестока. Да не говорим за приходите от SMS. Що за ентусиаст трябва да си за да пращаш SMS за подобни предавания?
А, за радиоточките - времето на Сталин не помня, но Бай-Тошовото - да. На село радоточките работеха само на програма Хоризонт и от време-навреме се четяха местни съобщения, например да не се пускат животните на паша еди къде си, защото пръскали с химикали или, че на магазина са докарали дини и маслини. Бяха си доста популярни. И до ден-днешен тъщата ми съжалява, че от миналата година радиоточката в тяхното село вече не работи.

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”