Явно,жените виждат по-добре.

Теми на всякаква тематика
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Явно,жените виждат по-добре.

#1 Непрочетено мнение от авео » 29 авг 2008 01:11

Тази вечер за пореден път се убедих,че жените виждат по-добре. Само за два часа видях четири коли да се движат без никакво осветление,и четирите ги караха жени. Стиснали здраво волана,вперили орлов поглед в тъмнината,призрачно осветени от уличните лампи.Естествено по никакъв начин не реагират на пресвяткания от останалите. Някакви там и присветкат,ами да си светят. Другата крайност е карането на дълги в града. Една такава с нова Хонда Сивик+фабричен ксенон и то на дълги,щеше да ми изгори боята.При направената дружеска забележка :devil: така се притесни,че вместо да мине на къси,направо изключи всичко и продължи на тъмно.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#2 Непрочетено мнение от Izparitel » 29 авг 2008 01:47

Интересно би било да се разберат и резултатите.
1. Каква част от водачите през денонощието са колежките? Не какъв процент имат книжки или колко НЯКОГА карат кола!
2. Каква част от ПТП са с участието на колежки?
3. Каква част от ПТП са по тяхна вина?

Много ми е интерсно, как отчитат, че дамите са по-добри шофьори /КАТ, TV, преса/ и дали това реално е така?

Има дами, които карат много добре, но винаги има ли кола с водач дама наоколо внимавам повече.

Според личните ми наблюдения част от колежките /не всички!/ могат да се охарактеризират с:
- Мигачите са за украшение;
- Паркирането е сложно нещо;
- Нещо угасна и не пали - ела да я видиш! Светят някакви червени лампички, но не им разбирам какви са;
- Извинете, не разбрах как стана;
- Извинявайте, но какво трябваше да направя!?

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#3 Непрочетено мнение от Darlin` » 29 авг 2008 09:14

Ако това го считам като критерий за сравняване, то мен ме пишете "колега" :rofl: (shofiro2)
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#4 Непрочетено мнение от ogi » 29 авг 2008 09:36

авео написа:Тази вечер за пореден път се убедих,че жените виждат по-добре. Само за два часа видях четири коли да се движат без никакво осветление,и четирите ги караха жени.
Ей на това изречение се смях цяла сутрин и целият отдел покрай мен, като го прочетох...
:rofl: :rofl: :rofl:
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#5 Непрочетено мнение от Vesko1 » 29 авг 2008 20:29

авео написа:Тази вечер за пореден път се убедих,че жените виждат по-добре. Само за два часа видях четири коли да се движат без никакво осветление,и четирите ги караха жени. Стиснали здраво волана,вперили орлов поглед в тъмнината,призрачно осветени от уличните лампи.Естествено по никакъв начин не реагират на пресвяткания от останалите. Някакви там и присветкат,ами да си светят. Другата крайност е карането на дълги в града. Една такава с нова Хонда Сивик+фабричен ксенон и то на дълги,щеше да ми изгори боята.При направената дружеска забележка :devil: така се притесни,че вместо да мине на къси,направо изключи всичко и продължи на тъмно.
Аааа тва беше яко..и аз съм имал подобни случки...и псувни.Вече като видя ЖЕНА да кара пред мен и се НАБИРЯМ яко на спирачката...всичко мое да се очаква...поне 15 м оставям дистанция!
Darlin` написа:Ако това го считам като критерий за сравняване, то мен ме пишете "колега" :rofl: (shofiro2)
А Гале...ние отдавна си те имаме за колега ,така че нема се връзваш и да си сравняваш с такива ксенонки! :rofl:

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#6 Непрочетено мнение от dsuzunov » 29 авг 2008 23:07

От 1990 г посещавам ПТП с пострадали хора.Най-отговорно мога да заявя,че жените,участвали в ПТП на които съм присъствал са по-малко от 5 % (ПЕТ процента)
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#7 Непрочетено мнение от ogi » 29 авг 2008 23:37

dsuzunov написа:От 1990 г посещавам ПТП с пострадали хора.Най-отговорно мога да заявя,че жените,участвали в ПТП на които съм присъствал са по-малко от 5 % (ПЕТ процента)
Образно казано:
Жените карат колкото могат -1 може да им се види далеч ръбът на тротоара и спират далеч, за смях на мъжете
Мъжете карат колкото могат +10 за возещият се в колата (за да покажат мускулите на ДВГ), +още 10 ако е от женски пол, +още 10 за мъжкото его като цяло, +още 10,защото са пили и са станали три пъти по-мъже, +още 30 защото карат 15-годишно Ауди, или БМВ, +още 50, защото новият мерцедес на тате е връх на гъзарията и т.н. и т.н.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#8 Непрочетено мнение от авео » 30 авг 2008 01:00

dsuzunov написа:От 1990 г посещавам ПТП с пострадали хора.Най-отговорно мога да заявя,че жените,участвали в ПТП на които съм присъствал са по-малко от 5 % (ПЕТ процента)
Така е,защото всички се пазят от жени шофьори! Техните инциденти са смешни и почти никой не разбира за тях,дори самите шофьорки. Чукнат калник,обелена боя и т.н. Това са незначителни работи в сравнение с глобалното затопляне и световната икономическа криза :lol: :lol:
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#9 Непрочетено мнение от авео » 30 авг 2008 01:09

Да не пускам нова тема: предлагам да се открие нов подфорум " случки на пътя" или нещо подобно. Днес например на кръстовището на " Руски" и "6 септември" дясното платно беше залято от някаква мазна гадост и само чудо не стана,че не ударих колата в рейса от ляво,дървото от дясно и чисто новото БМВ отпред.Такова въртене и зимата не съм правил :devil:
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Явно,жените виждат по-добре.

#10 Непрочетено мнение от Izparitel » 30 авг 2008 01:49

Сега се сещам за причината мой колега върл фен на газифицирания си Москвич да стане горд собственик на Голф-2 (car) /и да установи, че туй чудо няма багажник/.
Колегата чакал на кръстовището с по няколко ленти във всяка посокада му светне зелено. Една колежка правейки ляв завой и без да има движение наоколо опитала да мине за по-напряко през Москвича :devil: . Слава богу пострадали нямало, но руското возило пострадало сериозно (notsigned) . Колата и без удара си беше пред разпадане, но все-пак все-още в нея се влизаше през вратите, а не през дупките. Беше купена за 200 лева и беше прежалена веднага, но се оказа, че от Гражданската отговорност на виновния водач му платиха доста повече. Като даде колата за скрап /май за 200 или 250 лв/ и продаде газовата си уредба се оказа финансово на далавера. Добави малко пари и се сдоби с Голф. Човека до ден днешен споменава с добри чувстава /това напълно сериозно/ колежката дето го помля. (coolbeer)

Отговори

Върни се в “За общи теми от живота”