Накрайник за ауспух

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Накрайник за ауспух

#31 Непрочетено мнение от авео » 05 авг 2008 11:31

Вземи си от Руския пазар. Инокса,ако има такъв,ще е значително по-евтин.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
alf2006
Редовен
Редовен
Мнения: 133
Регистриран: 02 май 2008 14:54
Skype: angelb-bg
МПС: Daewoo Lanos 1.4
От: Пазарджик
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#32 Непрочетено мнение от alf2006 » 05 авг 2008 20:00

А-а-а-а-а-а-а, Узунов, не си прав! Лъскавко ще е! Моето още е лъскавко! Жалко, че не можах да дойда на рождения ден, че да видиш.
Галя, вземи си кръгличко с наклон - много хубава ще стане Ланоската ти гледана отзад! А за парите - КЕФ ЦЕНА НЯМА! :D
Винаги има някой, който знае повече от теб ... Проблемът идва, когато разбереш, че това е идиот!

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#33 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 05 авг 2008 20:17

на мен кръглия повече ми допада стои по естествен а правоъгълният крещи НАКРАЙНИК САМ :D това е моето мнение :)
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

skidog
Редовен
Редовен
Мнения: 157
Регистриран: 06 мар 2008 22:18
Skype: ski_dog_style
МПС: MATIZ 0.8 LPG
От: БУРГАС
Име: М. Иванов

Re: Накрайник за ауспух

#34 Непрочетено мнение от skidog » 06 авг 2008 00:06

моето мнение е кръглия, тя и формата на колата е по-заоблена не е ръбата. А до температура там си става топличко и спрей няма да се задържи дълго, а най добре ще е ако ти отрежат оригиналния ауспух и заварят накрайника така няма да си личи толкова че е накрайник, и ще е бегачково, на голф дава от 3 до 5 коня :D :D това е моя съвет.
ВСИЧКО КРАСИВО НА ТОЗИ СВЯТ, Е В ЖЕНСКИ РОД.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Накрайник за ауспух

#35 Непрочетено мнение от Darlin` » 06 авг 2008 09:02

Да, ще се реже и заварява новия, те сега на снимките само е пъхнат, няма да се вижда тръбата. Кръглият стои много добре, но някакси не се разбира от пръв поглед, че е нов, докато с правоъгълния ( а и той е със заоблени ъгли) си личи, че е барано. :wink:
Като се погледне колата отзад, на нивото на очите да е третия стоп, се вижда, че тя заема почти същата форма като правоъгълния ... така че и с него си отиват. И аз лично клоня повече към него. Сега остават финансите да паднат от някъде и да ходя да го взимам.. :(
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
KaNiBaL-4o
Редовен
Редовен
Мнения: 266
Регистриран: 27 юли 2008 14:21
МПС: TICO
От: БУРГАС
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#36 Непрочетено мнение от KaNiBaL-4o » 12 авг 2008 19:40

Ако искаш да се вижда и да си личи че е правено нещо просто вземи накрайник с по голям диаметър , ако държиш и на звук нека да го заварят директно кам гърнето. Аз съм за кръглия :wink:

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Накрайник за ауспух

#37 Непрочетено мнение от Darlin` » 12 авг 2008 20:01

Не държа на звук, даже никак. Знам какво беше когато ми беше скъсана меката връзка. Искам просто да се вижда хубаво, лъскавко, новичко. А не старата ръждясала тънка тръба. Но съжалявам, че ще разочаровам почитателите на кръглия, на мен ми харесва правоъгълния. Клъглия ми стои стандартен, а скосената му част е вижда отстрани, и тоя дето ми диша прахта отзад няма да го вижда.
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#38 Непрочетено мнение от Vesko1 » 14 авг 2008 22:50

И аз съм за правоъгълния...я вижте на мерцедеса какъв е...тея от мерцедес да не са по прости от нас
Image012.jpg

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Накрайник за ауспух

#39 Непрочетено мнение от авео » 15 авг 2008 00:43

Сравнението е просто убийствено :D Другият накрайник сигурно е кръгъл,затова не си го снимал.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#40 Непрочетено мнение от Vesko1 » 15 авг 2008 08:28

авео написа:Сравнението е просто убийствено :D Другият накрайник сигурно е кръгъл,затова не си го снимал.
Не е кръгъл...правоъгълен-скосен... :D И за да ти докажа ..ще ти покажа и другата "тръбъ" :mrgreen:
Image013.jpg

skidog
Редовен
Редовен
Мнения: 157
Регистриран: 06 мар 2008 22:18
Skype: ski_dog_style
МПС: MATIZ 0.8 LPG
От: БУРГАС
Име: М. Иванов

Re: Накрайник за ауспух

#41 Непрочетено мнение от skidog » 17 авг 2008 21:55

Изтекла е информация от форума и от Мерцедес са я откраднали, Дарлин трябваше да патентоваш :D :D сега загуби много пари.
ВСИЧКО КРАСИВО НА ТОЗИ СВЯТ, Е В ЖЕНСКИ РОД.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Накрайник за ауспух

#42 Непрочетено мнение от Darlin` » 17 авг 2008 22:10

Пу! :shock: Крадливи немци ...
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#43 Непрочетено мнение от Vesko1 » 17 авг 2008 22:11

skidog написа:Изтекла е информация от форума и от Мерцедес са я откраднали, .....
Може...ама собственика не ми каза нищо за това! :D Тва е "жипчето" на главния архитект на Поморие...дето бех в неговото "хотелче" на почивка.Разменихме неколко думи за коли...и той се изпусна ,че предишното му "жипче" било Санг Юнг-Рекстон!!!!! :D

.....и понеже на него нямал накрайници ...се амбицирал и си купил такава с накрайници...скосени.Прави ли ви впечатление ,че колата е регистрирана в чужбина....искали са му 35 хиляди мито да плати(над 300 коня е)...вика да не сам луд!!Е ..тва колкото повече имаш...по не ти се дават на държавата! :mrgreen:

skidog
Редовен
Редовен
Мнения: 157
Регистриран: 06 мар 2008 22:18
Skype: ski_dog_style
МПС: MATIZ 0.8 LPG
От: БУРГАС
Име: М. Иванов

Re: Накрайник за ауспух

#44 Непрочетено мнение от skidog » 17 авг 2008 22:20

Еми как бате да дадеш, държавата какво ще ти върне в замяна. Прецакал се е горкия, ако беше си взел ТИКО щеше да му е мирна главата и гараж не му трябва, аз моето под леглото го прибирам.
ВСИЧКО КРАСИВО НА ТОЗИ СВЯТ, Е В ЖЕНСКИ РОД.

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#45 Непрочетено мнение от Vesko1 » 17 авг 2008 22:25

skidog написа:. Прецакал се е горкия, ако беше си взел ТИКО щеше да му е мирна главата и гараж не му трябва, аз моето под леглото го прибирам.
офф:Абе той вообще не се е притеснил да ти кажа-пълното каско му е 15 бона на година(за 200к)...и сигурно самите мутри си му я пазят ,щото си я оставя навсекъде отключена ,пък и нали мутрафоните утре ще искат да строят ХОТЕЛИ...без неговия подпис -закаде са.Та ще му я пазят кат писано яйце "мерджанката" ...и по горния клас ще му купят ако требе! :mrgreen:

Отговори

Върни се в “Тунинг”