Накрайник за ауспух

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
skidog
Редовен
Редовен
Мнения: 157
Регистриран: 06 мар 2008 22:18
Skype: ski_dog_style
МПС: MATIZ 0.8 LPG
От: БУРГАС
Име: М. Иванов

Re: Накрайник за ауспух

#46 Непрочетено мнение от skidog » 17 авг 2008 22:29

Знам бате,знам всеки ден ходя и в Слънчев бряг и в Несебър, само дето не са ме смазали по пътя, ама не се знае. Да не разводняваме темата все пак. 8) Тя тази тема е безкрайна за мутри и пари и на маса с ракия се бистри. :D :D :D
ВСИЧКО КРАСИВО НА ТОЗИ СВЯТ, Е В ЖЕНСКИ РОД.

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#47 Непрочетено мнение от Vesko1 » 17 авг 2008 22:32

skidog написа:Знам бате,знам всеки ден ходя и в Слънчев бряг и в Несебър, само дето не са ме смазали по пътя, ама не се знае. Да не разводняваме темата все пак. 8) Тя тази тема е безкрайна за мутри и пари и на маса с ракия се бистри. :D :D :D
Затова ...нема ми вкарваш провокации! :mrgreen: Аз лобирам на Дарлин накрайника на ауспуха да е ...квадратен скосен!Парите не са проблем,ще се прежалят-нали Дарлин! :)

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Накрайник за ауспух

#48 Непрочетено мнение от авео » 17 авг 2008 22:33

Споко,живота е пълен с обрати! Днес с Мерцедес утре пак с Мерцедес,ама ония катафалките.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: Накрайник за ауспух

#49 Непрочетено мнение от Vesko1 » 17 авг 2008 22:36

авео написа:Споко,живота е пълен с обрати! Днес с Мерцедес утре пак с Мерцедес,ама ония катафалките.
Авео...,на шишо бакшишо ли се правиш!Днес към центъра ...утре към ЦСГ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

skidog
Редовен
Редовен
Мнения: 157
Регистриран: 06 мар 2008 22:18
Skype: ski_dog_style
МПС: MATIZ 0.8 LPG
От: БУРГАС
Име: М. Иванов

Re: Накрайник за ауспух

#50 Непрочетено мнение от skidog » 17 авг 2008 22:46

Аз пък съм за кръглия ама на нея и харесва квадратен сега не можем да завъртим земята обратно, ще го видим. Ааа да се похваля и аз, с нови гърнета съм на тичко стана по тих и от котка, доволен съм ама ми трябва и на мен накрайник, но съм замислил направо резонатор отзад.
ВСИЧКО КРАСИВО НА ТОЗИ СВЯТ, Е В ЖЕНСКИ РОД.

Отговори

Върни се в “Тунинг”