Привет с проект Daewoo Nexia 1.5i 75hp

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
dekata2
Минаващ
Минаващ
Мнения: 2
Регистриран: 12 юни 2013 10:29
МПС: Daewoo Nexia 1.5i 75hp
От: Перник
Име: Денис

Привет с проект Daewoo Nexia 1.5i 75hp

#1 Непрочетено мнение от dekata2 » 05 авг 2014 12:57

Здравейте колеги!
Чисто нов съм във форума и ще започна теоретично...купих си нексийката за скромните 600 кинта, горкичката е имала среща с жена млад шофьор и паркиране по слух...супер злогледа и очукана на външен вид, но на мацката баща й пък е механик и я е поддържал перфектно технически.
Та купих си аз колата за ежедневка с мисълта да я карам до като не я засиля след някой друг месец към контото, сложих чисто нова газова уредба ловато за да не се бъркам кой знае колко за гориво.... ОБАЧЕ ми изпаднаха едни джанти като за без пари (също адски злогледи) и реших да ги полирам ръчно...голямо търкане падна и най-сетне ги сложих. Много хубаво и застанаха, но на смачкана кола лъскави джанти не върви...общо взето така стартира проекта, в момента колата е права и боядисана (за съжаление още разглобена, но скоро след пастирането ще й дойде времето за сглобяване), сменявах километраж, правих музика, освежих таблото по начин който мисля че ще ви е интересен..скоро я чака спортно окачване, други кори на вратите, нов таван, халогени и какво ли още не..надявам се да стигна да я сглобя и да дойда на Пловдив, че да се видя и с други мераклии :)

Малко по-късно ще кача снимки на колата :)

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Привет с проект Daewoo Nexia 1.5i 75hp

#2 Непрочетено мнение от The Stig » 05 авг 2014 14:35

Чакаме снимките :y:
Изображение

emil nikov
Напреднал
Напреднал
Мнения: 417
Регистриран: 30 юли 2010 22:32
МПС: Daewoo Leganza
От: burgas
Име: emil nikov

Re: Привет с проект Daewoo Nexia 1.5i 75hp

#3 Непрочетено мнение от emil nikov » 05 авг 2014 23:01

"Паркиране по слух" - много ми хареса :y: Успех в начинанието.

Потребителски аватар
troy
Редовен
Редовен
Мнения: 100
Регистриран: 08 фев 2012 12:37
Skype: trichkov1111
МПС: Daewoo Nexia
От: burgas
Име: troy

Re: Привет с проект Daewoo Nexia 1.5i 75hp

#4 Непрочетено мнение от troy » 05 авг 2014 23:34

Браво колега на колко хиляди е нексийката моята е на 241 000 и засега нямам кой знае какви проблеми страшни автомобили са това Успех :hai:

Отговори

Върни се в “Тунинг”