Чип тунинг

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
JIJOMAMA
Напреднал
Напреднал
Мнения: 351
Регистриран: 06 авг 2007 14:28
МПС: Lacetti 1.6
От: Бургас
Контакти:

#16 Непрочетено мнение от JIJOMAMA » 26 мар 2008 13:31

Тази цена до колкото знам е в представителството. Та моя човек не е водил да я проверяват.

А между другото за тези цени.... да вземе да дадеш контакти на този майстор във форума. Аз лично смятам да слагам на мойта.... 10-20 кончета отгоре няма да са излишни....

kozel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 5
Регистриран: 26 мар 2008 00:18

#17 Непрочетено мнение от kozel » 26 мар 2008 17:20

JIJOMAMA написа:Тази цена до колкото знам е в представителството. Та моя човек не е водил да я проверяват.

А между другото за тези цени.... да вземе да дадеш контакти на този майстор във форума. Аз лично смятам да слагам на мойта.... 10-20 кончета отгоре няма да са излишни....
Аз ще дам разбира се стига господа модераторите да не го сметнат за комерсиално. Ако не е добре да дам тук в темата ще дам на ЛС.Новорегистриран съм и не искам да ме баннат за няква щуротия щото ми харесва форума.Служебната кола ми е Каптива и искам да черпя инфо от тук.Поздрави :D

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

#18 Непрочетено мнение от Vesko1 » 26 мар 2008 18:40

kozel написа: Аз ще дам разбира се стига господа модераторите да не го сметнат за комерсиално. Новорегистриран съм и не искам да ме баннат за няква щуротия щото ми харесва форума.Служебната кола ми е Каптива и искам да черпя инфо от тук.Поздрави :D
Аз ти разрешавам ,да публикуваш данните на тоя майстор за чип тунинг,щом са му в пъти по ниски цените от официалните.Все пак форума е да помага на членовете ,а не да ги "набутва" на разни "прехвалени" сервизи,дето хем не им свършват работа ,хем им одират кожата 2 пъти.

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#19 Непрочетено мнение от авео » 27 мар 2008 01:22

И забрави за гаранцията,те ония само това чакат.Каптива е все още нов модел и не знаеш какво може да изпатка. При най-малкото оплакване от двигателя,ще я проверят за чип и познай кой ,ще плаща.

kozel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 5
Регистриран: 26 мар 2008 00:18

#20 Непрочетено мнение от kozel » 27 мар 2008 09:53

авео написа:И забрави за гаранцията,те ония само това чакат.Каптива е все още нов модел и не знаеш какво може да изпатка. При най-малкото оплакване от двигателя,ще я проверят за чип и познай кой ,ще плаща.
Да колега принципно има го тоя вариант....Но чипа може да се слага и маха ..но не вярвам да се случи нещо от сумати време чета за чипването не само при Каптива но и при всички автомобили.Този човек и за него съм разпитвал -няма лоши отзиви а постоянно слага чипове :roll: Сега нали знаеш то по принцип нищо сигурно няма в живота :wink: :D Поздрави на всички .
Ще говоря с него днес за да ми каже за кои модели на нашата марка има и ще напиша всичко заедно с координати .Ще говоря и за някаква отстъпка специално за този форум! :D

kozel
Минаващ
Минаващ
Мнения: 5
Регистриран: 26 мар 2008 00:18

#21 Непрочетено мнение от kozel » 31 мар 2008 10:23

Лоша работа -човека има файлове само за Каптива.......Каза че може да направи за всичко но трябва да тегли оригиналният софт. и по него се пише тунинг файла.Което отнема 3-4 дни за автомобил.Има готови тествани файлове за следните други марки ако някой го интересува:
Мерцедес
Фолкцваген груп
БМВ
Алфа Ромео
Пежо
Опел
Рено
Ситроен и т.н.
Телефона му е 0878500286 Лъчо се казва.
Ако някой се интересува да каже че е от този форум.

Отговори

Върни се в “Тунинг”