Разни изделия, продукти и идеи

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Разни изделия, продукти и идеи

#1 Непрочетено мнение от pablo3 » 03 яну 2012 16:31

Здравейте, ето някой неща, върху които съм работил....продуктов дизайн, разни изделия, поръчкови продукти – http://www.solo-form.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false; . В тази галерия също може да ги видите нещата, където Ви е по-удобно там - http://www.pavel3.deviantart.com/gallery" onclick="window.open(this.href);return false;. Поздрави на всички

taran
Редовен
Редовен
Мнения: 278
Регистриран: 25 ное 2010 21:09
Skype: taran.bg
МПС: daewoo nexia R.I.P
От: Sofia
Име: taran
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#2 Непрочетено мнение от taran » 03 яну 2012 22:12

А,предната броня на червената Алфа ти ли я прави?Добавката се е получила много добре.
Поздрави.

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#3 Непрочетено мнение от pablo3 » 03 яну 2012 22:24

taran написа:А,предната броня на червената Алфа ти ли я прави?Добавката се е получила много добре.
Поздрави.
Не съм правил нищо по предната броня, само отзад дифузьора...Поздрави ;)

taran
Редовен
Редовен
Мнения: 278
Регистриран: 25 ное 2010 21:09
Skype: taran.bg
МПС: daewoo nexia R.I.P
От: Sofia
Име: taran
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#4 Непрочетено мнение от taran » 04 яну 2012 08:13

pablo3 написа:
taran написа:А,предната броня на червената Алфа ти ли я прави?Добавката се е получила много добре.
Поздрави.
Не съм правил нищо по предната броня, само отзад дифузьора...Поздрави ;)
Понеже я е сменил и нея с някаква преработена.Нещата си гш правиш от нула,или ползваш готови модели (за това за заднат броня,знам,че е правено по картинка :D )?Много добре се получават.

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#5 Непрочетено мнение от pablo3 » 04 яну 2012 08:45

Понеже я е сменил и нея с някаква преработена.Нещата си гш правиш от нула,или ползваш готови модели (за това за заднат броня,знам,че е правено по картинка :D )?Много добре се получават.[/quote]

Аха, ами не знаех, от теб научавам, но няма значение....така е решил :). Ами да от нула, готови модели не ползвам, аз си ги оформям...разбира се оригиналния детайл или броня трябват за да се трупа в-у него или в случая с дуфузьора в-у нея. Все пак ми необходим някакъв ...как да кажа ...пълнеж :) , разбира се и чисто технологично е нужно това. Иначе да, прав си от картинка е :) ....от измислена от мен картинка :lol: . Скица или рисунка, в зависимост каквото трябва, е не е безплатно разбира се :D , защото някои хора се чудят защо било с пари :rofl: , но повечето го разбраха в крайна сметка като се позамислиха......Иначе ти благодаря, надявам се да се харесват нещата, най-малкото поне да се мъча да се харесат накрая.

taran
Редовен
Редовен
Мнения: 278
Регистриран: 25 ное 2010 21:09
Skype: taran.bg
МПС: daewoo nexia R.I.P
От: Sofia
Име: taran
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#6 Непрочетено мнение от taran » 04 яну 2012 20:25

Бях останал с впечатлението,че и предната ще я праща в Русе...Както и да е...всеки решава как да си харчи парите.Добре се справяш със стъклопластите.
Преди време имах мерак и аз да се пробвам,че имам една кочинка на която исках да и направя калниците,капак и маската,но засега немога да отделя нито време нито пари.
Успешна нова 2012 година.

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#7 Непрочетено мнение от pablo3 » 04 яну 2012 21:03

taran написа:Бях останал с впечатлението,че и предната ще я праща в Русе...Както и да е...всеки решава как да си харчи парите.Добре се справяш със стъклопластите.
Преди време имах мерак и аз да се пробвам,че имам една кочинка на която исках да и направя калниците,капак и маската,но засега немога да отделя нито време нито пари.
Успешна нова 2012 година.
Нямам идея, наистина...да той си е преценил така..Старая колкото мога, за напред още по-добре.... със стъкломати, рогозки...все стъкловлакна...Сега за някои продукти започнах да използвам и вакуумно формонаве на пластмаси, нали се занимавам и с продуктов дизайн и промишлени изделия..Пробвай, но е малко гадна история, знаеш го.... :) и да струва пари, и е усилия....доста. Благодаря и на теб ти желая всичко най-добро! ;)

taran
Редовен
Редовен
Мнения: 278
Регистриран: 25 ное 2010 21:09
Skype: taran.bg
МПС: daewoo nexia R.I.P
От: Sofia
Име: taran
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#8 Непрочетено мнение от taran » 05 яну 2012 19:12

Оказа се,че предната броня я е намерил готова.Била спукана и я правили нещо наново...Днес се видях с момчето.
Колкото до работата с композити,пробвал съм,но при възстановяване на разни талиги.Рено Еспейс,Шевролет Курвет,задни врати на Ситроен,Чероки,Мерцедес.Обаче е далече от твоя майсторлък.

Потребителски аватар
pablo3
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 03 май 2009 22:54
Skype: pavence
МПС: няма засега
От: гр.Русе
Име: Павел
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#9 Непрочетено мнение от pablo3 » 05 яну 2012 19:34

taran написа:Оказа се,че предната броня я е намерил готова.Била спукана и я правили нещо наново...Днес се видях с момчето.
Колкото до работата с композити,пробвал съм,но при възстановяване на разни талиги.Рено Еспейс,Шевролет Курвет,задни врати на Ситроен,Чероки,Мерцедес.Обаче е далече от твоя майсторлък.
Да сетих се...той даже искаше аз да япоправям или нещо такова, но прецени, че му е по-удобно там. Не съм се чувал скоро с него, трябва да го видя какво прави..Еми значи наясно си, да стават материалите поправки....Когато правихме бегачката на Пламен Пантелеев в Русе, понеже бачках във Фолксваген ,в дилърството в Русе...броните ги поправехх по технологията с оребряване от стъкловлакна и полеоретаново лепило, но трябва да се спази добре технологията иначе не хваща боята, имах малко проблеми по едно време с него, но си разбрах грешката :) ....Незнам, да ти кажа колите вече ги поизоставих бая, само който има пари...знаеш как е

Потребителски аватар
gigabate
Активен
Активен
Мнения: 514
Регистриран: 31 мар 2010 20:47
Skype: ivan_444
МПС: Daewoo Lanos 1.4SE LPG-BRC
От: Казанлък
Име: Иван

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#10 Непрочетено мнение от gigabate » 14 яну 2012 11:10

:x :x :x
http://www.carspending.com/bg/vehicles/ ... ewoo-lanos" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
gremlin_
Напреднал
Напреднал
Мнения: 491
Регистриран: 27 авг 2008 21:29
МПС: Daewoo Lanos 1.4SE
От: Плевен
Име: Венци

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#11 Непрочетено мнение от gremlin_ » 22 апр 2013 19:35

Една снимка от Египетски форум на таблото на Ланос
Изображение
на тази снимка пък може да видите как стои Recaro на Ланос :rock:
Изображение
Daewoo Lanos - 1.4 SE LPG, year 1998, 55 kW (75 PS), manual Изображение

Потребителски аватар
Hunter
Напреднал
Напреднал
Мнения: 421
Регистриран: 01 сеп 2012 22:40
МПС: Subaru Forester 2.0
От: София
Контакти:

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#12 Непрочетено мнение от Hunter » 22 апр 2013 20:33

gremlin_ написа:Една снимка от Египетски форум на таблото на Ланос
...
Subaru Forester 2.0 LPG :clap:
Daewoo Lanos 1.4 CNG - ex :inlove:

Потребителски аватар
gremlin_
Напреднал
Напреднал
Мнения: 491
Регистриран: 27 авг 2008 21:29
МПС: Daewoo Lanos 1.4SE
От: Плевен
Име: Венци

Re: Разни изделия, продукти и идеи

#13 Непрочетено мнение от gremlin_ » 07 сеп 2013 12:34

Една интересна идея за подобряване на интериора
Изображение
Изображение
Изображение
добре изглежда
Изображение
Изображение
Daewoo Lanos - 1.4 SE LPG, year 1998, 55 kW (75 PS), manual Изображение

Отговори

Върни се в “Тунинг”