Затъмняване на стопове!

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Затъмняване на стопове!

#16 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 04 авг 2008 23:12

да супер са :)
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Затъмняване на стопове!

#17 Непрочетено мнение от Izparitel » 24 сеп 2008 16:48

Е, тук само левия е затъмнен, макар и по нетрадиционен начин.
Ku4e-miga4.jpg

Потребителски аватар
Don_Curleone
Нов
Нов
Мнения: 78
Регистриран: 14 сеп 2008 15:24
Skype: don_saldo
МПС: Nexia 2.0 16v
От: София, жк. Хиподрума

Re: Затъмняване на стопове!

#18 Непрочетено мнение от Don_Curleone » 25 сеп 2008 04:24

Със спрей за стопове на дупли колор(има го в повечето магазини за авто циганийки и в Бриколаж, и в Практикер) правих моите стопове, стопове на приятели и съм много доволен държи ми бая време, но аз първо ги пръснах и не ми хареса и трябва6е да шкуря, че ми се виждаха по-черни от желаното и след като с водна шкурка( 800 или 1000) постигнах желаното им ударих не по-малко от 5 ръце прозрачен лак спрей и стана бомба.
А ти какви стопове искаш да првиш и какъв цвят? И препоръчвам да не са супер черни, оти се невиди през деня и е кофти.
Изображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Затъмняване на стопове!

#19 Непрочетено мнение от Izparitel » 25 сеп 2008 10:59

Имайте пред вид, че често светлоотразителите на автомобила са интегрирани в стоповете. Предполагам се досещате, че при осветяване нощем от късите светлини нормално много малка част от светлината се връща и вижда от водача. При затъмняване нищо не се отразява и спрелия автомобил се вижда много по-късно.
Вярно, че табелите с номерата са светлоотразителни, но често те са закрити от дърво, пешеходец, кофа за боклук или друга паркирана кола, така, че светлоотразителя си е необходимост.
При ПТП е възможно другият водач да се позове на това, че в следствие на направените промени не се вижда светлоотразителя или светлината от мигачи, стопове или габарити.
Пък после я камилата, я камиларя. (boi)

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Затъмняване на стопове!

#20 Непрочетено мнение от sasho » 07 окт 2008 23:57

Абе я стига селянии! :!:

Отговори

Върни се в “Тунинг”