Как да направя колата да гарми?

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
paci
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1424
Регистриран: 25 окт 2008 21:45
Skype: pacu-racer
МПС: nexia
От: KOREQ
Контакти:

Re: Как да направя колата да гарми?

#16 Непрочетено мнение от paci » 29 мар 2009 23:21

на рейсъра като му мрадна малко делкото думтеше като откачено ии сас това гърне дето беше,щом на средното гърне му изкара всичкото :tmi:

Потребителски аватар
roLL
Редовен
Редовен
Мнения: 130
Регистриран: 03 дек 2008 14:47
МПС: Daewoo Lanos 1.4SE
От: София
Име: Мартин

Re: Как да направя колата да гарми?

#17 Непрочетено мнение от roLL » 30 мар 2009 10:37

valmark написа:ГАрменето на колата става най-лесно като напълниш резервоара и газовата бутилка до горе.Излизаш някъде,където няма на близо жива душа в радиус поне няколкостотин метра.Палиш запалка,хвърляш я в колата и бягаш ама МНОГО бързо ddad Такова гАрмене ще стане,че просто си нямаш представа :rofl: Но това в рамките на шегата.На всякъде хората се опитват колата им да е колкото може по-малко шумна,а ти??? ddad Така,че не се опитвай да правиш тия работи.А иначе,като не смениш навреме ауспуха ще имаш по-силен и ревящ звук,докато не ти омръзне.
Колегата е много прав, хората искат колите им да са тихи а ти да трещи. И аз бях такъв права тръба от двигателя до отзад и накрая гърне звукът беше уникален , но ми се наложи пътуване до Бургас и заминах с това чудо. Повярвай ми няма да се повтори !
Веднъж да изтрезнея, как ще се напия !

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Как да направя колата да гарми?

#18 Непрочетено мнение от Izparitel » 30 мар 2009 12:15

Е, при мен беше обратното. На Опела избих катализатора и ми предложиха да го сменя с гърне, но не го направих. Звука се усили - не много, но ме дразни. Иначе, като ми се пробиеше гърнето на Трабанта не ми трябваше клаксон - пешеходците от далеч ми правеха път, дори през Женския пазар минавах почти без да намалявам. :rofl: А, пък що аларми разпищявах...

Потребителски аватар
roLL
Редовен
Редовен
Мнения: 130
Регистриран: 03 дек 2008 14:47
МПС: Daewoo Lanos 1.4SE
От: София
Име: Мартин

Re: Как да направя колата да гарми?

#19 Непрочетено мнение от roLL » 30 мар 2009 13:12

Еми ето и отговора на колегата : вземи си Трабант и трещи ddmuhaha
Веднъж да изтрезнея, как ще се напия !

Отговори

Върни се в “Тунинг”