Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

#1 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 15 мар 2009 18:14

Идеята ми е не да имам просто Матиз , а такъв Матиз който да няма никои ( не че и сега има като моя :) ) . Обичам да сам различен от другите . Днес се рових много из другите форуми и се реших . Вземам пяна за прозорци , фибран за изолация , смола , и кит . Само да се стопли и започвам апак каквото стане :) . Това ме вдахнови :
tuning 1.jpg
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
kaiser666
Нов
Нов
Мнения: 54
Регистриран: 14 фев 2009 23:22
МПС: Opel kadet
От: Батановци
Име: Евлоги

Re: Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

#2 Непрочетено мнение от kaiser666 » 17 мар 2009 01:11

Наистина ли ти харесват тези пластмасови истории?Знаеш ли по българските пътища през колко време трябва да правиш брони?60 процента от визията ти са джантите и окачването.Мина модата на тия брони и мрежи отдавна. ;-))

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

#3 Непрочетено мнение от sasho » 18 мар 2009 00:50

Бих казал,че отмина откакто SA games изкараха NFS Most Wanted и Carbon :D

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

#4 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 29 мар 2009 22:47

Тунинга с пяна и фибран отпада . |( Сега ми се варти друга идея . Един познат има прагове от БМВ . Ако се поскасят и препасната може и да станат ама дали ще стоят добре ??? Ето виште и споделете мнение .

Поиграх си малко с пеинта .
1a851сузи.jpg
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
paci
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1424
Регистриран: 25 окт 2008 21:45
Skype: pacu-racer
МПС: nexia
От: KOREQ
Контакти:

Re: Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

#5 Непрочетено мнение от paci » 29 мар 2009 23:36

според мене ее добре нащо момче,само отзаде останъ да измислиш нещо и си пуканка

Потребителски аватар
kaiser666
Нов
Нов
Мнения: 54
Регистриран: 14 фев 2009 23:22
МПС: Opel kadet
От: Батановци
Име: Евлоги

Re: Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

#6 Непрочетено мнение от kaiser666 » 31 мар 2009 21:58

Ами според мен няма смисъл,тия прагове само на бмв стоят добре,ако имаш възможност да му сложиш едно по ниско окачване и ако събереш джанта 15-ка с гуми 195 на 45 няма да си познаеш колата,а ако се и раздуят малко калниците,говоря ти не като на рали колите просто съвсем леко за да извади една брутална стойка и колата ще е чук,отдавна мина модата на прагове,пластмаси и джунджуриики,но ти си знаеш най добре,ако ти харесва си сложи.

Потребителски аватар
НиКо
Редовен
Редовен
Мнения: 189
Регистриран: 04 май 2009 19:24
Skype: beersexandcska
МПС: Celica GT-S and Mazda RX-8
От: Пловдив
Име: Нико

Re: Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

#7 Непрочетено мнение от НиКо » 06 май 2009 17:26

Моята представа за свестен (анти селски) тунинг се състои в окачване и джанти.
Прагове в никакъв случай недей да купуваш от смола ами си направи от ламарина и на апкант.Излиза в пъти по-евтино и става в пъти по-здраво.
Съвета ми е да спазиш линията на колата (брони прагове на едно ниво)
Адски селско седи този праг от бмв на матиз имайки впредвид формата на колата като цяло.
Моят съвет е да спазваш линийте на колата и по тях да правиш изчистен тунинг.
Не може колата да е обла като яйце и да сложиш брони и прагове в стил DTM.
Успех с начинанието.

Потребителски аватар
KaNiBaL-4o
Редовен
Редовен
Мнения: 266
Регистриран: 27 юли 2008 14:21
МПС: TICO
От: БУРГАС
Контакти:

Re: Проект за тунинг на Матиз ( сузи )

#8 Непрочетено мнение от KaNiBaL-4o » 08 май 2009 18:50

аз съм с такива прагове и то от стъкломат , харесва ми как стоят
При теб ще е горе долу по същия начин

ето една снимка http://picbg.net/u/28642/18655/213535.jpg

Отговори

Върни се в “Тунинг”