Предна Броня на Матиз

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Предна Броня на Матиз

#1 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 03 мар 2009 17:43

За целта е нужно :
Дрелка , ножовка , миши опашки ( най-малките ) , малко отверки , декоративна мрежа , ножица за метал , резчки , силикон , лепенка ( ако се порежете както аз ddmuhaha ) и много мерак !!!
Първо сваляме бронята : ( направо се наиграх с нея , такъв зор няма )
DSC04031.JPG
След това вземате ножовката стискате очи и зъби , прежалвате бронята и почвате с израза "КОТ СТАНЕ , БИ МААМУ" !
DSC04035.JPG
Трябва да се резпробият малки дупки колкото да мине мишата опашка ( аз направих колко 60 за да е здраво ) все пак колкото повече опашки толкова по здраво !!!
DSC04037.JPG
СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ ...
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Предна Броня на Матиз

#2 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 03 мар 2009 17:54

Изрязвате си мрежате и в формата която искате , подгъвате краищата и захващате с мишите опашки. По желание може да обиколите покраищата и с силикон за допълнителна здравина .
DSC04038.JPG
Повтаряте всичко и при мястото за халогените .
DSC04044.JPG
И накрая седите и се радвате като мен :inlove:
DSC04050.JPG
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Предна Броня на Матиз

#3 Непрочетено мнение от Izparitel » 03 мар 2009 18:11

Добре е станало. (uspeh)

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Предна Броня на Матиз

#4 Непрочетено мнение от Fantomasss » 03 мар 2009 18:28

Браво за труда, изглежда прилично. ... (не е лошо да конкретизираш заглавието на темата) ;)
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Предна Броня на Матиз

#5 Непрочетено мнение от sasho » 03 мар 2009 23:51

Много,много добре!Евала!
Хареса ми тва,че явно в Стз на свинските опашки викате миши опашки :rofl:
Защо не си сложи халогени? :?::
П.С.-Абе то като свалиш предната броня на Матиза и все едно сваляш предницата :rofl:

newcomer
Активен
Активен
Мнения: 591
Регистриран: 20 ное 2008 18:22
МПС: Nexia
От: София

Re: Предна Броня на Матиз

#6 Непрочетено мнение от newcomer » 04 мар 2009 00:08

mi6ko_pi написа: След това вземате ножовката стискате очи и зъби , прежалвате бронята и почвате с израза "КОТ СТАНЕ , БИ МААМУ" !
:D :D :D

Браво, изглежда супер!

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Предна Броня на Матиз

#7 Непрочетено мнение от авео » 04 мар 2009 01:05

Браво! Какво е онова черното в ъглите на бронята?
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Предна Броня на Матиз

#8 Непрочетено мнение от sasho » 04 мар 2009 11:08

Спойлери бе майна :rofl:

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Предна Броня на Матиз

#9 Непрочетено мнение от ogi » 04 мар 2009 19:14

Браво и от мен за мерака и добре свършената работа.
Само ако махнеш и светлоотразителните лепенки отпред на бронята ще си екстра.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Предна Броня на Матиз

#10 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 04 мар 2009 22:54

Халогените са скъпи а и трябва да тарся мистори да ги сварзват иии ..... т.н. Без броня е много грозна работа ddmuhaha ама пак я покарах малко макар и без мигачи :)

Тези черните ги водят ЛОПАТКИ . Бях ги взел есента и все им се каня да ги сложа :)

Светлоотразителните лепенки не могат да се махнат . Пробвах ама се одлепят с боята :(
Имам една идея да сложа там диоди ( две ленти една под друга колкото е голяма лепенката ) които да мигат като мигачи а мигачите да ги запуша ще покажа скоро за какво говоря :)

Благодара на всички че оценихте труда ми vvbeer vvbeer vvbeer vvbeer vvbeer
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Предна Броня на Матиз

#11 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 05 мар 2009 00:10

Следващата стъпка !
DSC04049ааа.jpg
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Отговори

Върни се в “Тунинг”