Audio

За оптичен, силов, или аудио тунинг - покажете резултатите, похвалете се, или дайте идеи за повече комфорт и излъчване на возилото.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Audio

#16 Непрочетено мнение от sasho » 22 ное 2008 01:46

Fantomasss написа:
dsuzunov написа:
Преди три и половина години 299 лв за усилвателя и 320 лв за тубата
620 лв...че тогава това беше една заплата....(моя)
Повярвай ми и свирят точно като за тия пари!!! Аз не споменах и радиото 315 лева JVC и окабеляване с монтаж още 100 лева , та май стават бая над твоята тогавашна , а може би и сегашна заплата, но като минех в Студентски град с надута музика, вечерта не бях "на сухо" ;) Ей го резултата на аватара ми... :lol: :lol: :lol: (за сведение Полото струваше тогава 1000 лв)
Е добре бе цяла нощ се въртя из Студентски пък все при моята се връщам :rofl:
Ето къде било разковничето-мощна музика :rofl:

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Audio

#17 Непрочетено мнение от авео » 22 ное 2008 11:35

Летвата е много висока вече,къде си тръгнал с този Голф :lol: :lol:
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Audio

#18 Непрочетено мнение от Darlin` » 22 ное 2008 12:05

Има една приказка:
"Карам ли Голф 2 (двойка)
е моя всяка девойка!"
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Audio

#19 Непрочетено мнение от Fantomasss » 22 ное 2008 13:02

Вече и "селянките" от Ст. град се опомниха и скачат на по лачени модели. Но яката музика винаги е събирала и ще събира погледи след колата ти , каквато и да е тя. Така че Сашич, метай тубата в колата и айде на урожай... ;) Лошото е че може вечерта и при твойта да не се върнеш ако те набара някъде на тясно... :lol: ;)
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Audio

#20 Непрочетено мнение от Fantomasss » 07 мар 2009 18:21

Като завършек на озвучаването в Ланоса забодох и тези говорители в задната кора (язък за новата кора :lol: ). Звука им подавам през усилвателя и съм много доволен. Струват 59 лева с 3 години гаранция, ето и как изглеждат:
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Audio

#21 Непрочетено мнение от sasho » 07 мар 2009 20:36

Екстра!Ше се пофалиш на сбирката.Много хубаво си изрязал кората...С какво я ряза?
И аз ще ти покажа какви чудеса правят Деу-тата отзад със САНГ-а отпред и Конкорд-а посредата :rofl:

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Audio

#22 Непрочетено мнение от Fantomasss » 07 мар 2009 20:43

Кората я рязах със зеге, а преди това перфектно измерване с шаблоните на кутията от колоните.
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Audio

#23 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 15 мар 2009 16:38

:clap: Явно имало хора които мислят младежки в тоя форум и са готови да импровизират и направят колите си уникални :clap: . Дано не засегна никой , но дори в форума на трабант и варбург имат повече теми за Тунинг !!!
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Audio

#24 Непрочетено мнение от Fantomasss » 15 мар 2009 19:07

mi6ko_pi написа::clap: Явно имало хора които мислят младежки в тоя форум и са готови да импровизират и направят колите си уникални :clap: . Дано не засегна никой , но дори в форума на трабант и варбург имат повече теми за Тунинг !!!
Аз винаги съм бил "ЗА" тунинг, какъвто и да е . Таблото ми е със светодиоди както писах в друга тема, диоди имам и за габарити и осветление на номера, сега и плафона ми е такъв( е свети в синьо, но е яко), имам адванспроцесор и яка музика с буфер и стъпало, фолио на стъклата и ветробрани и още кво ли не. (coolbeer)
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Audio

#25 Непрочетено мнение от ogi » 15 мар 2009 20:20

Значи искам да кажа, че тоя ланос дъни бас като пернишки голф, лично чух днес и съвсем сериозно си мисля, че това е по-мощно от моята система. Само диодите като станат като моето табло ще си говорим пак с Fantomasss
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Audio

#26 Непрочетено мнение от Fantomasss » 15 мар 2009 20:58

ogi написа:Значи искам да кажа, че тоя ланос дъни бас като пернишки голф, лично чух днес и съвсем сериозно си мисля, че това е по-мощно от моята система. Само диодите като станат като моето табло ще си говорим пак с Fantomasss
По-натам може и да ги подменя, това е най-лесното, важното е да дъни точно като Пернишки Гоуф двойка...(че го няма Сашко да се посмее за наша сметка) ddmuhaha ddmuhaha ddmuhaha
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Audio

#27 Непрочетено мнение от Izparitel » 15 мар 2009 21:38

Потвърждавам за звука на Fantomasss. Е, малка подробност е, че заради аудиото почти не му е останал багажник, но пък какъв звук вади. (stres)

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Audio

#28 Непрочетено мнение от Fantomasss » 15 мар 2009 21:42

Izparitel написа:Потвърждавам за звука на Fantomasss. Е, малка подробност е, че заради аудиото почти не му е останал багажник, но пък какъв звук вади. (stres)
То и за това не съм я стационирал тубата, за да мога като имам нужда от място да я махам само с разкачане на кабела. Радвам се, че оценявате добрия бас... ddcomp
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Audio

#29 Непрочетено мнение от ogi » 15 мар 2009 22:16

Fantomasss написа:
Izparitel написа:Потвърждавам за звука на Fantomasss. Е, малка подробност е, че заради аудиото почти не му е останал багажник, но пък какъв звук вади. (stres)
То и за това не съм я стационирал тубата, за да мога като имам нужда от място да я махам само с разкачане на кабела. Радвам се, че оценявате добрия бас... ddcomp
Евала, ашколсум! Изображение
Моя уфър също се вади с разкачане на кабела. Чудя се при мен кое е по-слабо - усилвателя, или говорителя, за да налея малко ъпдейт :)
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Audio

#30 Непрочетено мнение от Fantomasss » 15 мар 2009 22:23

Не ти знам нито усилвателя, нито говорителя, знам че моя говорител е двунамотков с мощност 1200 вата, каквото и да значи това, дал съм 230 лева само за него, чисто нов, кутията отделно. Усилвателя ми е 300 лева пак чисто нов (не обичам нещата за озвучаване да са секънд хенд) 480 вата 4-канален. Кабела за захранване на тубата е JAMO, с възможно най-малко съпротивление.
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Отговори

Върни се в “Тунинг”