Auto Motor und Sport

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
GT68
Нов
Нов
Мнения: 67
Регистриран: 11 фев 2012 22:08
МПС: Chevrolet Cruze Hatch 2.0 163h
От: София
Име: GT86

Auto Motor und Sport

#1 Непрочетено мнение от GT68 » 03 мар 2012 00:48

Има един телевизионен канал, който принципно е на немски, но напоследък все по-често засичам предавания на български, явно го кирилизират в момента. Канала е доста интересен - денонощно само за коли. В момента гледам за Гъмперт и опита им за хибрид (даже е на български). Много е фенски канала, а има и наистина интересни предавания. Любопитни са тестовете на нови коли и специализираните предавания за супер колите и састезанията от миналото.

Искам да кажа, че е голямо губи време. Канала се казва "Auto Motor und Sport", май има и такова списание. Тъй като явно, за доста от нас колите са повече от средство за предвижване от точка А до точка Б го споделям, защото е нещо наистина различно от всичко, което върви по кабеларки и сателите до момента. Освен това, канала е HD и на определени предавания направо залепвам за телевизора дори когато няма превод.

Незнам защо, но никой от познатите ми го няма, а не го е и чувал. Сигурно го няма по всички или поне по големите оператори.

Някой гледал ли го е?

Ако ви звучи като реклама, моля изтрийте поста. Аз просто споделям, че се ентусиазирах от предаването, което гледам и няма с кой да обсъдя супер кола с V8 двигател отзад и 130кс електромотор отпред и под пълен с батерии!

Потребителски аватар
The Stig
Модератор
Модератор
Мнения: 2761
Регистриран: 20 мар 2010 19:43
Skype: hihit_
МПС: Audi A3 8P / Lanos
От: Плевен/Белене
Име: Стефан Арабаджиев

Re: Auto Motor und Sport

#2 Непрочетено мнение от The Stig » 03 мар 2012 01:23

Да, има такова списание, имам няколко броя наред с кашоните "Auto Bild".

Иначе за колата... това ще бъде посоката и при супер колите(хибридната техноголия навлиза не само в "нормалните" автомобили). Очаква се наследникът на Енцо да има подобна рецепта, както и от Порше се разработва подобна "бегачка".
Няма спор, че технологията има своите предимства, но си мисля че в този клас автомобили можеше да се спести това...

Ако имаш свободно време и се справяш добре с английския- горещо препоръчвам Top Gear. :c37
Изображение

Потребителски аватар
GT68
Нов
Нов
Мнения: 67
Регистриран: 11 фев 2012 22:08
МПС: Chevrolet Cruze Hatch 2.0 163h
От: София
Име: GT86

Re: Auto Motor und Sport

#3 Непрочетено мнение от GT68 » 03 мар 2012 13:02

Top Gear съм го изгледал и изчел ;)

Аз говоря не за списанието, а за 24часовия HD телевизионен канал!

http://www.auto-motor-und-sport.de/auto ... 30921.html

Проверих и в българия се разпространява само от Сателайтбг :

http://www.satellite.bg/?page=2

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”