Дата и час: 19 Фев 2018 02:53

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Моля всички потребители да попълнят в профила си данните за местоположение и автомобил. Другите полета попълнете по желание!

Страница 13 от 13 [ 181 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: HHO генератор
Непрочетено мнениеПубликувано на: 11 Юли 2013 23:40 
Активен
Активен

МПС: Ланос 1,5 и Лада Самара
От: Търговище

stefan.panayotov написа:
Ако сега с 10 литра сте изминавали 100 километра с газ на Браун може да изминете 150 километра. Това е увеличаване с 50% пробега и съответно около 30% икономия.

Noel написа:
ogi написа:
Тръгнала е обява в сайтовете за колективно пазаруване вече...

Цитат:
Ще увеличите пробега на автомобила с до 50% със същото количество гориво!......

Реализирайте икономия на гориво до 30%, като по този начин разхода ви за литър бензин или дизел ще е около 2лв/литър!

Според мен търговците сами си вкарват авто гол с подобни реклами. Ако са честни с клиентите и казват нещата такива каквито са ще имат по голям ефект. 30% , 50% според мен са меко казано пресилени.

Баси ако е вярно това както съм на газ и в момента зареждам на 1,06 лв/л значи мога да дрънна почти 200% печелба /или иначе казано няма да го похарча/.
Шегувам се.
Що си мисля че ако беше вярно то нямаше да има и един бакшишки автомобил без ННО генератор.
В интерес на истината съм си набавил над 3 кила еднотипни елементи от неръждавеика за да си врътна един генератор ама за горелка за общи нужди. Ама май вече се разкандърдисвам или поне не съм пощурял да го правя.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 13 от 13 [ 181 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]