чисти BG пътища

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.
Съобщение
Автор
bobiuzunov
Редовен
Редовен
Мнения: 273
Регистриран: 18 фев 2008 20:47
Skype: borisuzunov2
МПС: Chevrolet Aveo Chevrolet Cruze
От: Sofia

чисти BG пътища

#1 Непрочетено мнение от bobiuzunov » 13 май 2008 21:18

днес без да разбера сам минал през някоя прясно асфалтирана дупка по пътищата на милата татковина и сега са ми напръскани прagовете и малко по веждите с асфалт :twisted: знае ли някои как и с какво се чисти това чудо без да се навреди на боята?

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#2 Непрочетено мнение от авео » 14 май 2008 00:00

Спирт,бензин и много търкане. Виждал съм и специални спрей точно за тази работа,но нямам спомен за марка и цена.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

di4o
Минаващ
Минаващ
Мнения: 21
Регистриран: 13 май 2008 19:28

#3 Непрочетено мнение от di4o » 14 май 2008 05:54

авео написа:Спирт,бензин и много търкане. Виждал съм и специални спрей точно за тази работа,но нямам спомен за марка и цена.
Изображение SONAX TeerEntferner
ПРЕПАРАТ ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ПЕТНА ОТ АСФАЛТ

Почиства петната от асфалт и масло, остатъци от лепенки върху боядисаните и хромирани части. Действието на препарата е достатъчно, не е необходимо търкане. Може да се пръска от всякакъв ъгъл. Не съдържа вещества, увреждащи озоновия слой.
Това е един от препаратите за който говори колегата,повече информация може да видиш тук.
Който иска намира начин,който не иска търси причина!

bobiuzunov
Редовен
Редовен
Мнения: 273
Регистриран: 18 фев 2008 20:47
Skype: borisuzunov2
МПС: Chevrolet Aveo Chevrolet Cruze
От: Sofia

петна от асфалт

#4 Непрочетено мнение от bobiuzunov » 14 май 2008 20:36

някой знае ли къде има продуктите на SONAX в София и по точно ме интересува този спрей за петна от асфалт и масло?

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#5 Непрочетено мнение от авео » 15 май 2008 01:45

Влизаш в ОМВ и почваш да четеш на ред. Не е задължително да е Сонакс,има и други фирми.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”