Формула 1

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: ФОРМУЛА1

#31 Непрочетено мнение от Ilyan » 24 окт 2008 22:20

И аз не харесвам Хамилтън, но си има талант и добра кола в ръцете си. Дразни ме прекления PR, който му правят, и как английските журналисти го превъзнасят.
Виж това ми харесва - http://uk.youtube.com/watch?v=EXFd525jg ... re=related :rofl:

Не ми отговори на въпроса. :)


Да беше по-бърз от Райконен и щеше да го изпревари до финала, но има още да учи.
Изображение

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: ФОРМУЛА1

#32 Непрочетено мнение от Vesko1 » 24 окт 2008 22:29

Ей на тая ситуация миналата година....
Image4545454.jpg
....като го вадиха с трактора ,ако знаеш колко съм псувал...не е истина.Не трябва да има фаворитизиране на никой пилот.

Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: ФОРМУЛА1

#33 Непрочетено мнение от Ilyan » 27 окт 2008 16:35

И на мен също не ми хареса, но като се замисля, ако трябваше аз да взимам решение, кого да върна на пистата, щях да избера Хамилтън. По-интересно е да се гледа бърза кола между бавни, от колкото влакче от няколко коли, а пък и Хамилтън нищо не спечели от крана.

Ето ти едно клипче -
http://uk.youtube.com/watch?v=EXFd525jg ... re=related
Изображение

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: ФОРМУЛА1

#34 Непрочетено мнение от Vesko1 » 27 окт 2008 18:08

FORMULA1 написа:
Ето ти едно клипче -
http://uk.youtube.com/watch?v=EXFd525jg ... re=related
Обичам такива клипчета ,които представят некъдърността на Хамилтън1Поне досега ,не съм виждал Алонсо излизайки от бокса да се наниже във някое ферари.

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: ФОРМУЛА1

#35 Непрочетено мнение от Izparitel » 27 окт 2008 18:15

Може да не ми харесва Хамилтън, но в никакъв случай не е некадърен.
Не може още от първата година да е в битката за титлата и да е некадърен. Друг е въпросът, че много набързо си вирна носа и имам чувството, че се мисли за нещо повече от другите.

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: ФОРМУЛА1

#36 Непрочетено мнение от Vesko1 » 27 окт 2008 19:18

Izparitel написа:Друг е въпросът, че много набързо си вирна носа и имам чувството, че се мисли за нещо повече от другите.
Точно това ми беше мисълта ,че прекаленото самочувствие ,не е добър съветник.Виждате сами ,че със всеки старт все повече пилоти са поставяни в рискова ситуация от него...Масса е последния пример ,който бе наказан заради нахалството на Хамчо.Не може да караш се едно си сам на пистата-такъв е стилът на Хамилтън,не се съобразява с нищо,..... и после наказват и Масса със преминаване през бокса.

Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: ФОРМУЛА1

#37 Непрочетено мнение от Ilyan » 28 окт 2008 16:02

formula1.bg
28 Октомври 2008
Ферари заплаши да напусне Формула 1

Официално съобщение на тима




Ферари заплаши, че ще напусне Формула 1, ако моторите на болидите бъдат стандартизирани. Това съобщи късно снощи в декларация италианският отбор, публикувана след заседание на административния съвет на Ферари. Повод за заплахата е идеята на ФИА и Макс Мозли всички тимове, състезаващи се във Формула 1, да използват едни и същи двигатели.

"Това би лишило Формула 1 от едно от главните направления в шампионата - надпреварата в развитието на технологиите. Ние сме във Формула 1 от 1950 година и подобен ход е в разрез с разбиранията на спорта", се подчертава в декларацията на Ферари.
Тези дъртаци ще разгонят фамилията на формулата. На оня свят ли ще си носят парите, за да се напъват толкова. Ф1 винаги е бил най-високо технологичния спорт. С тези стандартни двигатели, все едно ще гледаме GP2. :devil:
Изображение

Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: ФОРМУЛА1

#38 Непрочетено мнение от Ilyan » 28 окт 2008 16:57

Изображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: ФОРМУЛА1

#39 Непрочетено мнение от Izparitel » 28 окт 2008 18:40

Във F1 влезе след като успешно е катерил стълбата в автомобилните спортове. Сега ще пробва летящ старт. Нищо чудно да си е повярвал, че щом може да кара добре - може всичко. (smachkan) Нещо ме съмнява музикалните му заложби да избият изведнъж на неговата възраст, но ще поживеем, ще видим...

Потребителски аватар
Vesko1
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2325
Регистриран: 28 авг 2007 22:42
МПС: Daewoo Nubira II-1,6;16V;106h
От: Кърджали
Контакти:

Re: ФОРМУЛА1

#40 Непрочетено мнение от Vesko1 » 28 окт 2008 19:10

Заплахата на Ферари подейства.
ФИА: Бордът на Ферари изглежда е получил неправилна информация
ФИА отговори днес на снощното изявление от борда на директорите на Ферари, в което на практика Скудерията заплашва, че ще напусне Формула 1 ако в спорта бъдат наложени стандартизирани двигатели.

“Изглежда бордът на Ферари е получил грешна информация. ФИА предложи на отборите три варианта, един от които е така нареченият стандартен двигател, други е производителите да се споразумеят да доставят агрегати на независимите отбори за по-малко от 5 млн. евро на сезон”, се казва в изявлението на световната автомобилна организация.

Тъй като първата част от съобщението на Ферари пък съдържа данни за приходите на компанията за третото тримесечие на 2008 г. и увеличение на приходите с над 22% спрямо същия период на миналата година, то от ФИА отбелязват задоволството си от успехите на марката.

“Определени отбори обаче са изправени срещу разходи, които надвишават сериозно приходите им. Това е недопустимо”, продължава изявлението. “От производителите зависи кой от трите варианта на ФИА ще приемат или самите те да дадат конкретни предложения за намаляване на разходите до нормално ниво.
Ако това не се случи, ФИА ще вземе необходимите мерки, за да запази световния шампионат.”


Проблемът очевидно ще стане много сериозен, ако не се стигне до компромис. Според някои наблюдатели не само Ферари и Тойота, но и Хонда и BMW са готови да си тръгнат, ако им бъде наложена подобна промяна. За момента повечето коментари се правят неофициално или при изрична забрана за споменаване на имена, но дори малкото конкретни цитати говорят за сериозно настроение срещу еднаквите мотори. Този път обаче, Ферари е заедно с останалите екипи, което не се е случвало от доста време. Остава само отборите да се разберат помежду си или наистина да представят на ФИА свой план за орязване на разходите.

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: ФОРМУЛА1

#41 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 29 окт 2008 08:11

:wasntme: момчета , успокоите се , пригответе си по 1 студена вода да изпиете в неделя защото в този ден ще се реши края на формулата за 2008 :) . Всички ще видите как МАСА , КУБИЦА , РАИКОНЕН , ГАЛФОНСООО :rofl: ще се поклонят на бай МАНГАЛ ( най-дбрия на пистата ). Колко пъти черния трябва да ви показва кой е най-големия :rofl: Оставете всички сувенири на РЕНО , ФЕРАРИ , БМВ и идете си вземете от истинските на МЕРЦЕДЕС :devil:
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: ФОРМУЛА1

#42 Непрочетено мнение от Ilyan » 29 окт 2008 08:29

mi6ko_pi написа::wasntme: ...идете си вземете от истинските на МЕРЦЕДЕС :devil:
:rofl: :rofl: :rofl:
Една малка част от тези на Ферари.
Изображение

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: ФОРМУЛА1

#43 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 29 окт 2008 08:39

Така е но нещата се променят ;)
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: ФОРМУЛА1

#44 Непрочетено мнение от Izparitel » 29 окт 2008 08:42

Може да е талантлив нахалитеткото, но е нагъл и не ми е симпатичен. Цвета на кожата тук няма значение - просто такъв се е родил.
Ще видим какви ще ги свърши.

Потребителски аватар
Ilyan
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 959
Регистриран: 07 ное 2007 10:07
Skype: ilyan-f1
МПС: ex. Leganza
От: София

Re: ФОРМУЛА1

#45 Непрочетено мнение от Ilyan » 29 окт 2008 09:00

Предполагам, че Хамилтън ще е шампион, но след цирка от миналата година, знам ли. Все пак искаха да накажат МакЛарън за 2 год.
Яд ме е, че най-бързите коли тази година отдавна трябваше да са си взели титлите.
Изображение

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”