Дата и час: 22 Фев 2018 06:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Моля всички потребители да попълнят в профила си данните за местоположение и автомобил. Другите полета попълнете по желание!

Страница 4 от 4 [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Миене на автомобила.
Непрочетено мнениеПубликувано на: 20 Авг 2014 03:14 
Минаващ
Минаващ

МПС: Chevrolet Cruze
От: София
Име: MLD

Хора, моля ви, препоръчайте ми някаква/и автомивка/и, където използват щадящи елементите и най - вече вътрешните детайли препарати за почистване. След автомивките на Радиал ми остават бели петна по пластмасите на Cruze-a, които се махат изключително трудно. Бяха ми побеляли и пластмасите около страничните огледала, но за мое щастие ми ги подмениха гаранционно (не знам дали тези външни пластмаси са побеляли от миене).

PS: В "черния" ми лист от автомивки попада автомивка Фреш в Сердика център, София. Когато влязох в автомивката, приемчикът се облегна на страничното ми огледало, а след като взех колата предното стъкло беше замацано отвътрешната страна...

PS: Веднъж колата ми беше в сервиз за отстраняване на щета в GA на бул. България, откъдето ми я върнаха измита и бяха успяли да изчистят едно малко дразнещо петно по текстилната част на таблото. Трябва да попитам дали предлагат отделно услуга почистване или измиват само колите, влезли преди това в сервиза.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 4 от 4 [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]