Какъв автомобил управлявате?

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.

Какъв автомобил управлявате

Tico
5
3%
Matiz/Spark
6
3%
Lanos
18
10%
Kalos
11
6%
Aveo
12
6%
-
0
Няма гласове
Racer
2
1%
Nexia
11
6%
Nubira
19
10%
Lacetti
17
9%
Cruze
20
11%
-
0
Няма гласове
Espero
7
4%
Leganza
7
4%
Epica/Evanda/Magnus
6
3%
-
0
Няма гласове
Damas
0
Няма гласове
Tacuma/Rezzo
27
14%
Orlando
4
2%
-
1
1%
Captiva
12
6%
Ssang Yong Model
0
Няма гласове
Друг модел Daewoo/Chevrolet
2
1%
 
Общо гласове: 187

Съобщение
Автор
REZZO
Минаващ
Минаващ
Мнения: 16
Регистриран: 29 яну 2016 18:36
МПС: Daewoo REZZO
От: Петрич
Име: REZZO

Re: Какъв автомобил управлявате?

#76 Непрочетено мнение от REZZO » 06 мар 2016 23:07

Предишната ми кола беше Форд Кугар 2.5 6 цилиндъра много приятна кола,която лично я избрах от цяла Германия доста обикаляне падна докато я открия. Но уви обстоятелствата се промениха за хубаво :) станах семеен с дете.Вече Форда не ми вършеше работа,имах нужда от по голям автомобил.И така се наложи продажба и търсене на ''НОВА''кола. Изискванията бяха да е малко по нова от Форда, да има нужните екстри като климатик ел.пакет и да става за семейна кола.Единствения бюджетен автомобил беше Рззо или Талума. И така станах собственик на Реззо.
Имам го вече от почти 2 месеца за момента съм доволен от него за сега не ми е създавал проблеми за 2к. който съм му навъртял единствено проблема с АБС. Който още не съм разрешил

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Какъв автомобил управлявате?

#77 Непрочетено мнение от Izparitel » 20 апр 2018 19:30

Офтопик:
Нещо темата е заспала! Преди първия пост има анкета.

Да я събудим!


ddribka



(dubs)

venkabg
Редовен
Редовен
Мнения: 201
Регистриран: 20 яну 2017 01:02
МПС: Деу Ланос
От: София

Re: Какъв автомобил управлявате?

#78 Непрочетено мнение от venkabg » 17 май 2018 20:25

Да разкажа за моята история. И аз бях тръгнал за лов на коли, ама марката Деу хич не я знаех. Бюджета беше ограничен. Гледах Пежо, Рено, абе с една дума каквото изпадне. Харесах един Ситроен, но беше безкрайно изгнил. Случайно попаднах на една Нексия. За съжаление беше в много лошо състояние. Изгнили прагове, вежди и някой самоук майстор беше направил жиците около двигателя на топка. Колебах се, но реших да не я взимам. После попаднах на Ланоса. Беше наистина кола и го купих. Последва монтаж на ГИ, обслужване и нормалните неща. Все още твърдя, че надали има по-ремонтопригодна кола и толкова евтина подръжка. Сменил съм един лагер и един амортисьор и други дребни неща, но незначителни.
Миналото лято с него ходих из гората, ей така за кеф. Всички ми казваха, че джип не може да мине, та аз. Ама минавах навсякъде. То не бяха дерета, дупки, всякакви баири и спускания. Колата не се предаде никъде.
Вече километража минава 350000, а двигателя все още гори до 800гр масло на 10000.

epica
Минаващ
Минаващ
Мнения: 6
Регистриран: 01 мар 2009 12:41
МПС: Chevrolet Epica
От: Варна
Име: Епичен

Re: Какъв автомобил управлявате?

#79 Непрочетено мнение от epica » 13 ное 2018 20:35

Epica 2.0 Diesel LTZ

otscho
Редовен
Редовен
Мнения: 162
Регистриран: 07 дек 2014 00:04
Skype: oleglz1gos
МПС: Daewoo Tacuma 1.8 I LPG
От: София
Име: Олег

Re: Какъв автомобил управлявате?

#80 Непрочетено мнение от otscho » 16 дек 2018 19:22

Учудвам се че Такумите са най-много. Моята я получих като подарък за рожден ден. И преди съм карал екзотики /Датсун Нисан Пулсар/ но за тази бих казал че като отношение функционалност/цена е екстра. С две думи още един доволен собственик на Такума. :c37

Потребителски аватар
r16
Минаващ
Минаващ
Мнения: 11
Регистриран: 06 юли 2020 10:52
МПС: Каптива 2.4 LPG
От: Търговище
Име: r16

Re: Какъв автомобил управлявате?

#81 Непрочетено мнение от r16 » 28 юли 2020 10:57

Каптива, първият ми джип. Широко, високо, просторно, че и 7 места. Въпреки, че бях малко скептичен, започвам да откривам много предимства.

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”