Бензиностанция в София

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
vlaev
Нов
Нов
Мнения: 91
Регистриран: 05 мар 2009 19:11
МПС: Daewoo Lanos '00 1.4 SE
От: София
Име: Станислав

Бензиностанция в София

#1 Непрочетено мнение от vlaev » 24 мар 2009 22:46

Здравейте колеги!
За тези от вас които живеят в София искам да споделя за бензиностанцията, от която зареждам бензин (А 95) на цена 1.64лв. Продават по-евтино винаги, защото не са някаква верига бензиностанции. Това че бензина е по-евтин не значи че е по-кофти, напротив като другия (от Лукойл) е, само че има цена близо 10 стотинки за литър по-малко.
Ако желаете мога да опитам да обясня къде се намира:
Като карате по Евлоги Георгиев, в посока бул. Данаил Николаев, пресичате кръстовището с бул. Мадрид и след светофара в дясно се намира Малък градски театър и 17-та поликлиника. Карате направо и точно когато свърши сградата на поликлиниката в дясно има някаква бизнес сграда, входа на която е с бариера, вие трябва да влезете в дясно от бариерата. След като завиете, карате около 30м и в дясно се вижда една малка бензиностанцийка, това е вашето място. Надявам се сте разбрали долу-горе къде се намира, не е трудно за откриване, просто няма къде да се обърка човек.
Сега се сещам да ви кажа че събота и неделя тази бензиностанция има промоция и цената пада с още 5ст./литър, сиреч в момента 1.59. Мисля че е доста по-добра цена от другите бензиностанции.
Няколко човека ми споделиха за това място и казват че са доволни от бензина, реших да пробвам - и аз съм доволен, затова споделям с вас. Ако желаете пробвайте!
Правейки тази тема имам за главна цел да съм полезен с нещо и аз, защото досега само на мен са ми помагали!
Благодаря за вниманието

П.С. Забравих да кажа че на упомената бензиностанция няма газ, има само бензин - 95/98 и дизел. Не мога да ви кажа какви са цените на другите горива със сигурност, ако имате желание утре мога да мина оттам и да ги видя. И без това ми е по път.
Добър шофьор е не този, който кара бързо, а който спира бързо, когато ситуацията го изисква!

borko
Редовен
Редовен
Мнения: 144
Регистриран: 25 авг 2008 13:30
МПС: Авео

Re: Бензиностанция в София

#2 Непрочетено мнение от borko » 25 мар 2009 00:16

Колега не се подлъгвай от по ниските цени,сегашните автомобили са капризни от към горивата.
Зареждай от някоя доказана и проверена бензиностанция.
Ако караше някой стар МОСКВИЧ няма проблем.
Нали знаеш как става 50% Лукоил +50% нещо друго,и се получава нещо подобно на бензин.
Слагай само добро гориво,и ще видиш как ще ти падне разхода,мотора ще работи по ритмично и т.н .
Пробвай един мисец и сам ще се убедиш. vvbeer

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Бензиностанция в София

#3 Непрочетено мнение от авео » 25 мар 2009 01:00

Похвално,колега. Хубаво си решил да споделиш. Ако тази бензиностанция продава само два вида бензин,шанса и да оцелее е само в по-ниската цена. И все пак имай едно наум,след зарибявката с цената следва удар под кръста.
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
stiix
Редовен
Редовен
Мнения: 195
Регистриран: 10 фев 2008 20:46
МПС: ***
От: ***

Re: Бензиностанция в София

#4 Непрочетено мнение от stiix » 25 мар 2009 09:25

Въпросната бензиностанцийка се намира в двора на бившия гараж на ЦК, сега стопанисван от Камен Михайлов. Административната сграда отпред е на Алианц. Бензинът там наистина не е лош
Изображение

Потребителски аватар
vlaev
Нов
Нов
Мнения: 91
Регистриран: 05 мар 2009 19:11
МПС: Daewoo Lanos '00 1.4 SE
От: София
Име: Станислав

Re: Бензиностанция в София

#5 Непрочетено мнение от vlaev » 25 мар 2009 09:26

Аз съм длъжен да споделя, а това дали ще зареждате вие от там си зависи само от вас.
Относно горивото - ясно ми е че има вариант, в който да е фалшив бензина, което е нормално, всъщност то в Българистан е почти задължително...
Добър шофьор е не този, който кара бързо, а който спира бързо, когато ситуацията го изисква!

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Бензиностанция в София

#6 Непрочетено мнение от sasho » 25 мар 2009 14:40

Той бензина може да е хубав,ама ако те цакат с количеството-пак се връщаме на старта :D
Въпреки това може да ида да сипя малко,че и без това карам в резервата от 1 месец :D

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Бензиностанция в София

#7 Непрочетено мнение от Fantomasss » 25 мар 2009 15:48

Аз отдавна отбягвам такива шано бензиноколонки, че да не бера ядове после, а и да не давя Фантоланоса с евтина чорба, току виж ми се намръщил |( Иначе на колегата евалла за споделеното, прави му чест, че не е егоист. (uspeh)
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”