Sofia reality

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
dido
Редовен
Редовен
Мнения: 222
Регистриран: 23 окт 2007 01:10
Skype: DIDO_VW
МПС: деу ланос
От: батановци

#16 Непрочетено мнение от dido » 26 мар 2008 17:41

става въпрос че на мен нищо не ми платиха
Деу Ланос 1.4 i
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#17 Непрочетено мнение от ogi » 26 мар 2008 19:51

dido написа:става въпрос че на мен нищо не ми платиха

Няма ли да разкажеш?
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
dido
Редовен
Редовен
Мнения: 222
Регистриран: 23 окт 2007 01:10
Skype: DIDO_VW
МПС: деу ланос
От: батановци

#18 Непрочетено мнение от dido » 26 мар 2008 23:38

Абееееееее дълга история,но аз не бързам за никъде.Бях командировка в Павликени.Един ден оставих колата си перд кравтирата(на доста стръмна улица).С един колега пушихме една две цигари в нея(въобще не помръдна).Слязохме и аз тъкмо влязох в квартирата и ме извикаха,че колата е тръгнала сама по улицата.....и лумабара в един магазин.Колата бешеееееее:
http://i.data.bg/08/03/27/875236_orig.jpg
Дойдоха от Армеец,огледаха я и нищо не казаха.После ми съобщиха,че грешката била моя и в такива случаи не плаща ли(аз после си прочетох в книжката дето ми я дадох,че в 99% от случаите не плащат нищо :evil: )Обжалвах и пак нищо не стана.ТЕглих заем,оправих каручката и на всичкото от горе "майстора" дето я прави нито нацели боята,нито я напасна както трябва. :evil: Абе много нерви се похабиха,но каквото е писано това е станало.Човек не може да избяга от съдбата си.От този случай винаги дърпам ръчната. :lol:

Снимки после,че нещо датата се бъгна. :?
Последна промяна от dido на 27 мар 2008 11:13, променено общо 1 път.
Деу Ланос 1.4 i
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

#19 Непрочетено мнение от ogi » 27 мар 2008 00:11

Аз не се дадох, докато не ми я направиха като нова! Въпрос на излишък нерви и подход и може би свестен застраховател - моя (ДЗИ) си плати каквото исках, само дето най-скъпият възможен сервиз се изсра ( с извинение), а не осра! Проблемите ми бяха със сервиза, а не застрахователя. Изписах доста по повода... Хората плащат, а ония от сервиза си мислят, че сме 80-те и карат по соц маниери... Не и на мен поне! :evil:
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

#20 Непрочетено мнение от авео » 27 мар 2008 00:24

dido написа:Абееееееее дълга история,но аз не бързам за никъде.Бях командировка в Павликени.Един ден оставих колата си перд кравтирата(на доста стръмна улица).С един колега пушихме една две цигари в нея(въобще не помръдна).Слязохме и аз тъкмо влязох в квартирата и ме извикаха,че колата е тръгнала сама по улицата.....и лумабара в един магазин.Колата бешеееееее:
Дойдоха от Армеец,огледаха я и нищо не казаха.После ми съобщиха,че грешката била моя и в такива случаи не плаща ли(аз после си прочетох в книжката дето ми я дадох,че в 99% от случаите не плащат нищо :evil: )Обжалвах и пак нищо не стана.ТЕглих заем,оправих каручката и на всичкото от горе "майстора" дето я прави нито нацели боята,нито я напасна както трябва. :evil: Абе много нерви се похабиха,но каквото е писано това е станало.Човек не може да избяга от съдбата си.От този случай винаги дърпам ръчната. :lol:

Снимки после,че нещо датата се бъгна. :?
Ако каското е било само за ПТП или природни бедствия-да,но ако е било пълно автокаско,трябваше да ги съдиш.Интересно на магазина,кой е платил щетите.

Потребителски аватар
dido
Редовен
Редовен
Мнения: 222
Регистриран: 23 окт 2007 01:10
Skype: DIDO_VW
МПС: деу ланос
От: батановци

#21 Непрочетено мнение от dido » 27 мар 2008 11:16

[quote="авео"][/quote]
Пълно авто каско беше. :wink: Кого да съдя бе брат това е България! :wink:
Деу Ланос 1.4 i
Изображение

Потребителски аватар
Dregnot
Нов
Нов
Мнения: 69
Регистриран: 18 ное 2007 10:14

#22 Непрочетено мнение от Dregnot » 27 мар 2008 20:02

Не може да не ти платят по ПЪЛНО автокаско.
Пример: тая зима блъснах служебната кола, вината беше моя и въпреки това Булстрад изплатиха всичко на 100%
:oops: голям масторлък беше на баир (нагоре) да удариш този пред теб .... но аз успях 8)

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”