Паяци

За втората "жена" - колата и всичко свързано с нея.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Паяци

#1 Непрочетено мнение от Darlin` » 04 дек 2008 16:11

В тюнинг форума се спуках да се смея на един разказ на потребител и реших да ви задам въпроса: "Имали ли сте такива случки с други обитатели на Вашата кола? Имате ли авто "любимци"? "
А ето и разказа:
kozew написа: :D В моята кола имаШЕ италянски паяци.
Едни такива светло-кафяви с размера на нокът.
Дълго време се чудех защо аджеба всеки път като влизах в колата след 10-на часа престой и все едно влизах в някаква обитавана от духове къща - целия ставах в паяжини... докато един хубав ден мернах гадината да си виси от лявата колонка.. лелей Изображениепочти без бой се даде :D .
След това малко намаляха паяжините но беше ясно че паякът си е имал съконспиратор Изображение .
Така и не успях да го намеря.. докато един слънчев есенен ден не ми се наложи да разглобявам задницата на колата.. та под пластмасата на задната колонка ( голф2-ка ), между двете ламарини виждам още една осмокрака гадина.. ококорила 8-те си очи и леко трепти с клепача на лявото си около на 2 ред отдолу нагоре.
Капка пот се стече по челото ми, ръката ми бавно се спусна в търсене на двукилограмовия чук... трескаво опипах куфарчето с инструменти но чукъг го нямаше.. паякът бавно започна да настъпва, готвейки се за атака.
Точно в този момент набарах верния ми флакон ВД40 и с рязко движение напръсках осмокракото насекомо.
Гадината изгуби сцепление с ламарината и поднесе :D ... за негов късмет вече беше захванал паяжина, и вместо падане се получи по-скоро бънджи скок. С флакона вд40 разкъсах нижката паяжина на която висеше и паякът падна на асфалта... и в този момент някой се провикна - ФИНИШ ХИМ!.. ииии оо да! Победа.. паяка падна мъртав под моята кубинка!

Та от тогава с гордост мога да отбележа че паяжини в колата не е имало! :D
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

newcomer
Активен
Активен
Мнения: 591
Регистриран: 20 ное 2008 18:22
МПС: Nexia
От: София

Re: Паяци

#2 Непрочетено мнение от newcomer » 04 дек 2008 16:36

blank
Последна промяна от newcomer на 28 юли 2009 20:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
paci
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1424
Регистриран: 25 окт 2008 21:45
Skype: pacu-racer
МПС: nexia
От: KOREQ
Контакти:

Re: Паяци

#3 Непрочетено мнение от paci » 04 дек 2008 21:17

в моия багажник се появява паижина,и се 4удя от къде идва тая паижина,ама от както съм сложил поне 15бр, ароматизатора ии няма ве4е такова нещо
:)

Потребителски аватар
mi6ko_pi
Напреднал
Напреднал
Мнения: 476
Регистриран: 01 авг 2008 23:35
Skype: mi6ko_pi1
МПС: Mercedes 230 CE
От: Стара Загора
Име: Най-голямия !!!
Контакти:

Re: Паяци

#4 Непрочетено мнение от mi6ko_pi » 04 дек 2008 21:55

Аз нямам такива :( . Нямам парно и бягат затова съм си сложил изкуствени животни :tmi:
DSC03511.jpg
Изображение

Харесва ти да бъдеш с големи тарикати, които карат Ферари, Бентли или Богати. В главата ти са само ляти джанти от платина, злато и диаманти. Виждам те в скъпи коли, а в морето с яхти на които пияш ДЖИН, ЕГАТИ. Харесва ти да се правиш на ВИП-ПЕРСОНА и да си говориш два часа по телефона. В дискотеката разходчица, пак показваш походчица и искаш да те черпя водчица. От толкова мислене стана увисване. Влизам у кен***а и се чудя и се мая, д**ба мааму да сер***, пик*** или да чертая. Сам не е редно и от джоба скубе, знам че не е редно ама ми е убаво бе .... Поселедната ми каза МАЙСТОРЕ, БОГ ЛИ ТЕ ИЗПРАТИ ?

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Паяци

#5 Непрочетено мнение от ogi » 04 дек 2008 22:01

:shock:: :shock:: :shock::
На една от нашите офис-мениджърки съм поглеждал в мини количката й - отзад се търкалят плюшени мечета и ми беше много забавно.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: Паяци

#6 Непрочетено мнение от авео » 05 дек 2008 01:47

Имах една муха,беше супер нахална.Когато не карам,я няма,тръгна и тя почва да бръмчи.Накрая я хванах и я пуснах навън при скорост 100км. в час. :lol: :lol:
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: Паяци

#7 Непрочетено мнение от ogi » 05 дек 2008 08:30

авео написа:Имах една муха,беше супер нахална.Когато не карам,я няма,тръгна и тя почва да бръмчи.Накрая я хванах и я пуснах навън при скорост 100км. в час. :lol: :lol:
Погледна ли дали е с прибрани задкрилки, че при тая скорост може да получи декомпресия :D
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Паяци

#8 Непрочетено мнение от Izparitel » 05 дек 2008 18:33

ogi написа:Погледна ли дали е с прибрани задкрилки, че при тая скорост може да получи декомпресия :D
Е, той да не я е изхвърлил от борда на самолет височина 10к метра, че да получи декомпресия. Но сега горкото насекомо няма да може да намери пътя към дома. :)

При мен настана чудо, когато хлапето беше в колата и от някъде навлязоха няколко оси. То не бяха писъци, добре, че беше вързано с колан, иначе току-виж скочило във време на движение.

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Паяци

#9 Непрочетено мнение от sasho » 05 дек 2008 23:30

Хахахаха първото писано беше уникално :rofl:
В Рейсъра отзад точно между стъклото и кората при мен беше станало гробница за умрели буболечки-всякакви:мухи(обикновенни,големи конски,зелени),пчели,оси,комари,дори веднъж имах от онези големи зелени бръмбари :bug: Всеки път ги дърпах с прахосмукачката-всеки път отново се пълнеше с нови трупове :D

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Паяци

#10 Непрочетено мнение от Izparitel » 05 дек 2008 23:35

Да нямаш радиация в купето - при толкова трупове?

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Паяци

#11 Непрочетено мнение от sasho » 05 дек 2008 23:38

Izparitel написа:Да нямаш радиация в купето - при толкова трупове?
Сигурно... :D

Потребителски аватар
Beast
Редовен
Редовен
Мнения: 255
Регистриран: 12 май 2008 13:18
Skype: kamencvetkov
МПС: BMW E36
От: Варна

Re: Паяци

#12 Непрочетено мнение от Beast » 07 дек 2008 16:27

Darlin` написа:ококорила 8-те си очи и леко трепти с клепача на лявото си
Незнам дали тази историйка е вярна, но поне разбрах че автора и има чуство за хумор и фантазия.
Lanos 1.4 SE SOHC

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Паяци

#13 Непрочетено мнение от Fantomasss » 07 дек 2008 16:36

Ооо и аз си имам паяк-италиано в Ланоса, ама ми е френд и не ми прави паяжини. Само от време на време му мяркам физиономията, като ми се спуска на разузнаване от огледалото и бързо се шмугне между таблото и стъклото.Никога не бих го утрепал или изгонил от колата. Той е в нея все пак преди мене така че е по- старши. А и аз си ги харесвам тия гадинки, пък и така знам че в колата има "някой" вечер да я пази :D .
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
sasho
Свръх-активен
Свръх-активен
Мнения: 1272
Регистриран: 29 фев 2008 19:17
МПС: Nubira 1.6
От: София

Re: Паяци

#14 Непрочетено мнение от sasho » 07 дек 2008 16:38

Fantomasss написа:Ооо и аз си имам паяк-италиано в Ланоса, ама ми е френд и не ми прави паяжини. Само от време на време му мяркам физиономията, като ми се спуска на разузнаване от огледалото и бързо се шмугне между таблото и стъклото.Никога не бих го утрепал или изгонил от колата. Той е в нея все пак преди мене така че е по- старши. А и аз си ги харесвам тия гадинки, пък и така знам че в колата има "някой" вечер да я пази :D .
Чувал съм,че паяците са на късмет :)

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Паяци

#15 Непрочетено мнение от Fantomasss » 07 дек 2008 16:40

sa6i4 написа:
Fantomasss написа:Ооо и аз си имам паяк-италиано в Ланоса, ама ми е френд и не ми прави паяжини. Само от време на време му мяркам физиономията, като ми се спуска на разузнаване от огледалото и бързо се шмугне между таблото и стъклото.Никога не бих го утрепал или изгонил от колата. Той е в нея все пак преди мене така че е по- старши. А и аз си ги харесвам тия гадинки, пък и така знам че в колата има "някой" вечер да я пази :D .
Чувал съм,че паяците са на късмет :)
Именно...
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Отговори

Върни се в “Общ форум за автомобилният свят”