София, Маргел - Ботевградско шосе

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
baj40
Нов
Нов
Мнения: 65
Регистриран: 13 сеп 2007 22:02
МПС: Daewoo Racer 90 к.с.
От: В.Търново, София

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#31 Непрочетено мнение от baj40 » 20 авг 2008 19:55

И от мен добри отзиви за юнаците от сервиза ! :) :) :)

Наистина си разбират от работата и нито веднъж не се намръщиха при въпросите ми или при непрестанното обикаляне покрай колата днес, 20 август.

Този път Дядо Рейсър попадна в точните ръчички и съм доволен от резултата. А иначе проблемът беше в яки вибрации в кормилото при спиране от 90 км/ч надолу. Оказа се че диваците дето ми смениха миналата година дисковете и накладките, не са отстранили ръждата по челата на главините. След днешното основно почистване проблемът с вибрациите почти изчезна. Ама колко пъти имаше нагоре - надолу на колонния крик и колелата сваляне и качване, просто не е истина.

А, освен това при скоростните тестове (по околовръстното и очите на 16 заради КАТ) след почистването на ръждата се оказа и проблем с "втулка вътрешна за кормилна конзола". Тъй се води втулката в магазина на "ДЕУ" в бившия фирмен сервиз на Ботевградско. Цена 1.15 лв (лев и малко). Обаче час и малко докато новата си дойде на мястото. Чак му се възхитих на юнака Иво - как не му се счупи гръбнака от толкова завиране из дупката под кормилото.

Дано вече не тресе Дядката, щото ще има фирма "Скрап" !!

А през уикенда ще има газ до дупка и ще се види кое как.
Карам кола на лизинг с неясна месечна вноска зависеща от отстранените повреди. успокоявам се че не съм само аз.

Потребителски аватар
desperado
Напреднал
Напреднал
Мнения: 304
Регистриран: 19 юни 2008 00:18
Skype: bojodidi
МПС: Lanos 1.4 SEPlus 99г
От: София

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#32 Непрочетено мнение от desperado » 21 авг 2008 16:34

колеги, мога също да предложа много добър сервиз в София.Момчетата са много съвестни и корейските автомобили ги знаят на изуст.Потдържат 1/4 от една такси фирма.Естествено нямат договор с нея.хората сами си ги търсят
Като цени не мога в момента да цитирам но частите ти идват на магазинска цена.
ако някои го интересува нещо конкретно мога да го информирам
Изображение

baj40
Нов
Нов
Мнения: 65
Регистриран: 13 сеп 2007 22:02
МПС: Daewoo Racer 90 к.с.
От: В.Търново, София

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#33 Непрочетено мнение от baj40 » 22 авг 2008 14:40

desperado написа:колеги, мога също да предложа много добър сервиз в София.Момчетата са много съвестни и корейските автомобили ги знаят на изуст.Потдържат 1/4 от една такси фирма.Естествено нямат договор с нея.хората сами си ги търсят
Като цени не мога в момента да цитирам но частите ти идват на магазинска цена.
ако някои го интересува нещо конкретно мога да го информирам

Колега, не видя ли заглавието. То си пише за конкретен сервиз. Ако трябва питай модераторите на лично, и после си отваряй нова тема където ти разрешат.

Няма лошо да има информация, ама не е добре както в някои форуми "Хоп, и аз се записах ! ". Нека да си е подредено за да е полезно за всички. Пък и защо да не се опита за такива реклами да се вземе някой лев спонсорство. Ползата ще е двустранна. Разбира се без надхващане - да няма "ние сме най-добрите и подобни".

Поздрави !!!
Карам кола на лизинг с неясна месечна вноска зависеща от отстранените повреди. успокоявам се че не съм само аз.

Потребителски аватар
desperado
Напреднал
Напреднал
Мнения: 304
Регистриран: 19 юни 2008 00:18
Skype: bojodidi
МПС: Lanos 1.4 SEPlus 99г
От: София

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#34 Непрочетено мнение от desperado » 22 авг 2008 18:02

сори не сам искал да правя някяква реклама на каквото и да е. за друг път ще знам :$
Изображение

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#35 Непрочетено мнение от ogi » 24 сеп 2008 21:07

Днес посетих Маргел за втори път и отново останах очарован. Мартин и момчето, което му помагаше (не знам името му) се постараха ужасно много. Отидох за ремонт на блокирал спирачен апарат, оказаха се запушени маркуче, смениха го маркучетато и раздвижиха апарата, както и заден такъв. Професионално момчетата забелязаха счупена пружина на задният макферсон (как не съм я усетил...) Трудно намерих пружини (2бр.) за по 110лв/бр. (имало и някакви ментаци по 60-на лв.). Занесох ги и като ги слагаха момчетата ударих на камък - горната плочка в която ляга едната пружина беше пред разпад - ето това нещо вече нямаше намиране никъде! Най-накрая болезнено се обадих на БГ Мотор Сервиз (да си кажа дежурно - нещастници мръсни!) - от там ме уведомиха за втори път (след питането за пружини, които нямаха), че се очаквала доствка на контейнер към края на Октомври и всичко ставало с предварителна поръчка :x Момчетата запретнаха ръкави и след много заваряване и стъргане ми оправиха въпросният детайл и дори го боядисаха :) После минах сходимост на колелата и всичко е на 6! Браво за отличната работа и отделено внимание!

ПС Докато се мотах напред-назад в съседното хале влезе друга Нубира 1 (комби) с плевенска регистрация и собственикът, вероятно съфорумец го нямаше да го заприказвам.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Потребителски аватар
bobo21
Минаващ
Минаващ
Мнения: 14
Регистриран: 07 ное 2008 21:30
МПС: Daewoo Evanda 2003
От: София
Контакти:

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#36 Непрочетено мнение от bobo21 » 13 ное 2008 20:30

Привет, днес обслужих моят кораб в този сервиз (смяна на масла, ремъци, ролки, филтри, общ преглед = 400лв без маслото).
Въпреки, че подходихме с взаимно недоверие смятам, че момчетата си свършиха добре работата - бързо и ефективно.
Старите консумативи бяха прилежно опаковани в торба в багажника.
Единствената ми забележка е, че не ми натегнаха ръчната, както ги бях помолил, защото не можело без разглобяване от вътре.

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#37 Непрочетено мнение от Darlin` » 13 ное 2008 21:06

400 лв ????????? За обслужване :o :o :o :o :o :o
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#38 Непрочетено мнение от dsuzunov » 13 ное 2008 21:12

400 лв ????????? За обслужване
Те....софиянци са свикнали ;) ;)
Изображение

Потребителски аватар
авео
Модератор
Модератор
Мнения: 3086
Регистриран: 05 авг 2007 18:53
МПС: Шевролет Авео 1.4 16V
От: Пловдив

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#39 Непрочетено мнение от авео » 14 ное 2008 00:13

Някой обърна ли внимание за какъв автомобил става въпрос?
" При секса е, като при игра на карти. Ако,нямаш добър партньор, ти трябва силна ръка"-Уди Алън

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#40 Непрочетено мнение от Darlin` » 14 ное 2008 10:40

Да, и все пак ми се струват МНОГО. :o
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#41 Непрочетено мнение от ogi » 16 ное 2008 20:05

За пореден път казвам - който иска! Просто споделям лично мнение. Аз станах приятел с момчетата там, защото никога не бях посрещал по-добро обслужване! Всеки път като отида и казват, че някакво Деу е било там, а аз им казвам, че ги хваля във форума и интереса е взаимен - те се стараят за повече клиенти и добро обслужване, аз съм доволен от отношението и ремонтите. Всеки има право на избор и кой от каквото разбира там си е добър.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

htsh
Нов
Нов
Мнения: 55
Регистриран: 25 апр 2008 16:25
МПС: Шевролет Авео 1.4 16v
От: Шумен
Име: H.Hristov

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#42 Непрочетено мнение от htsh » 31 яну 2009 20:42

На сестра ми мъжа има две Мазератита-Куатропорте и Гран Туризмо.На Куатропортето имаше три пукнати джанти (от дупка).Трите са 19 цолови и струваха около 12 хиляди.На Гран Туризмото лятото на магистралата за Варна се пукна предното стъкло (от камъче)-5 000лв.В общи линии не са издръжливи колите,защото: още първите месеци на Куатропортето му смениха хидравлична помпа и т.н.(не му разбирам), след това цялата скоростна кутия.Дисковете и на двете коли ги сменяха(мисля,че само предните).Добре,че са в гаранция-иначе скоростната кутия струвала 75 хиляди лева.На Гран Туризмото едната джанта (тя е 20 цола) струва 7 500евро.Иначе вървят колите ,като за световно.Шумен-Варна 290-300км. от време на време се вдигат.Пък с мойто Авео съм беден роднина на сериозните марки.

Потребителски аватар
MadMax
Редовен
Редовен
Мнения: 291
Регистриран: 09 авг 2007 22:52
МПС: SAAB 9-3 SS
От: Red village
Контакти:

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#43 Непрочетено мнение от MadMax » 08 мар 2009 22:56

dsuzunov написа:
400 лв ????????? За обслужване
Те....софиянци са свикнали ;) ;)
споко той са Бойко премиер ще става (boi)

oscar71
Минаващ
Минаващ
Мнения: 30
Регистриран: 27 авг 2008 22:43
МПС: Деу Нубира 1.6 16V 1997 Комби

Re: София, Маргел - Ботевградско шосе

#44 Непрочетено мнение от oscar71 » 27 мар 2009 11:30

И аз съм доволен от сервиз" Маргел".Мартин и другите две момчета работят много съвестно и качествено.Мисля, че това е сервиза за нашите коли в София.БРАВО на Оги,че откри сервиза. :clap:

Потребителски аватар
ogi
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР
Мнения: 7110
Регистриран: 04 авг 2007 20:43
МПС: А6 quattro
От: София
Име: Оги

Re:

#45 Непрочетено мнение от ogi » 07 май 2009 20:25

lakov написа:ААААА, значи заради теб Мартин не ме прие днес за консумативи на такума-та... :wink: каза едно момче от клуба е тука с нубира и е спешен ! А да те радва ремонта и да избягваш сервизите !
Ако искате може да ми звъните на мен за запис на час и ще се опитам да ви уреждам при Мартин възможно най-бързо. Ако някой има оплакване от сервиза също моля да ми пише. Поел съм отговорност колите на форума да минават качествено и бързо там.
Един българин - хайдутин, двама българи - сговорна дружина, трима българи - чета с предател.
Изображение
ex A6 AKN MTИзображение
__.A6 BAU ATИзображение

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”