Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

Забавни снимки, интересни разкази, вицове, трикове и всичко свързано с доброто настроение.
Съобщение
Автор
Dobri_Bozhilov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 4
Регистриран: 09 фев 2009 17:06
МПС: Лада
От: София

Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#1 Непрочетено мнение от Dobri_Bozhilov » 01 юни 2009 09:51

Здравейте избиратели,

Чудех се къде да пусна това съобщение и по-подходящо място от рубриката за шеги не намерих. Нещо такова е мястото на политическите реклами…

Та ето я рекламата:

Аз съм Добри Божилов и участвам на евроизборите. Гласувайте за мен с Бюлетина 1, Позиция 17. Ако искате представител на Интернет поколението да влезе в политиката, това е вашият шанс да го изберете. Обещавам, че ще намаля драстично корупцията, като „отрежа” всички други, освен мен. Това ще е сериозно намаление, не е ли така. Обещавам също да докажа, че човек може да кара „Порше” с изцяло честен доход. Заплатата на евродепутат е 7 хиляди евро месечно. С лизингова вноска от 3 хиляди евро мога да карам съвсем честно заслужено „Порше”. И вие като избиратели ще сте щастливи за мен. Така ще мога по-бързо да обикалям страната и да се срещам с Вас. Инвестицията в „Порше” ще е първото ми изпълнено предизборно обещание…

Ако се интересувате повече от мен, заповядайте на сайта на кампанията:

http://www.bipartia.com/dobri

Добри Божилов… Изборът на Интернет поколението

(Ако желаете да подпомогнете промоцията ми, разпространете това съобщение колкото можете. Но никога извън рубрика “Боклук”, „Спам”, „Кошче”, „Смешки” и пр., на форумите)

Потребителски аватар
Darlin`
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3284
Регистриран: 14 май 2008 12:17
МПС: BMW 530xd GT
От: Пловдив

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#2 Непрочетено мнение от Darlin` » 01 юни 2009 10:11

Благодаря за агитацията, но Порше не ме блазни :lol:
Преди - Daewoo Lanos`98 1.4

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#3 Непрочетено мнение от Izparitel » 01 юни 2009 10:39

Навремето имаше един лаф "Ако искаш да ти кажат, че си здрав иди на военно-наборна комисия". Живея в малко и отдалечено столично кварталче забравено от всички, за което се сещат само преди избори. И тук, ако нещо трябва да се свърши - момента е точно преди изборите, защото иначе всеки обещава и до там...
Преди едни избори доста отдавна дойде май тогавашния кмет, обещава чудеса и веднага асфалтираха.
Сега чувам, че пак идвал някой и обещал да оправят асфалта и да разгледат най-накрая подписката на квартала за детска площадка.
Ехе, тачат си народа политиците /макар и основно преди избори/. Лошото е, че ако не го направят преди изборите, след изборите така и ще си останем.
ddad

Потребителски аватар
nikolaigrozev
Редовен
Редовен
Мнения: 160
Регистриран: 26 мар 2009 10:06
Skype: nikolai.grozev
МПС: lanos 1.4 perfect
От: burgas
Име: nikolai

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#4 Непрочетено мнение от nikolaigrozev » 01 юни 2009 12:48

Всеки иска да грабне залъка, а ,че сме с по 5лв. в джоба никои не го интересува..
Това чудо балгарския политик никаде го няма направо е като феномен............
ПРИ НАС Е ВЕСЕЛО

Dobri_Bozhilov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 4
Регистриран: 09 фев 2009 17:06
МПС: Лада
От: София

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#5 Непрочетено мнение от Dobri_Bozhilov » 01 юни 2009 20:07

Един американски философ беше казал, че държава в която всяка година няма поне едни избори, не е демократична. В САЩ всяка година се гласува за нещо. Постоянно са в предизборна ситуация. Може би затова и политиците си вършат по-добре работата.

Потребителски аватар
Fantomasss
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3222
Регистриран: 17 окт 2008 15:27
Skype: plekstor_a
МПС: Lanos SеX-16v-106 куци катъра
От: Сф братче център на просветата
Име: Грозданов

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#6 Непрочетено мнение от Fantomasss » 01 юни 2009 22:06

Dobri_Bozhilov написа:Един американски философ беше казал, че държава в която всяка година няма поне едни избори, не е демократична. В САЩ всяка година се гласува за нещо. Постоянно са в предизборна ситуация. Може би затова и политиците си вършат по-добре работата.
Ако идеята се доразвие, мисля че ще има огромен положителен ефект, върху обикновения човечец. ddribka
Ако нямаш какво да правиш, не го прави тук...

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#7 Непрочетено мнение от Izparitel » 01 юни 2009 22:09

Fantomasss написа: Ако идеята се доразвие, мисля че ще има огромен положителен ефект, върху обикновения човечец. ddribka
Току-виж станало като в Швейцария - референдум за всеки по-важен въпрос. Само, че тук за последното са взети доста мерки това да не може да се случи.

Потребителски аватар
dsuzunov
VIP потребител
VIP потребител
Мнения: 5794
Регистриран: 25 яну 2008 17:52
МПС: Опел Мерива 1.4 Z14XEP
От: Пловдив
Име: Димитър

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#8 Непрочетено мнение от dsuzunov » 02 юни 2009 09:07

Забелязал съм,че всеки който е некадърен в професията си, се захваща с политика.
Изображение

Dobri_Bozhilov
Минаващ
Минаващ
Мнения: 4
Регистриран: 09 фев 2009 17:06
МПС: Лада
От: София

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#9 Непрочетено мнение от Dobri_Bozhilov » 06 юни 2009 11:33

Днес е последният ден, в който имам право да ви агитирам да гласувате за мен. Не забравяйте, че на следващите избори може и да не се кандидатирам, и тогава вече няма да имате този уникален избор. Не пропускайте шанса си. Птичето веднъж в живота каца на рамото Ви. Така че - Бюлетина 1, Позиция 17... Изборът на Интернет поколението...

www.bipartia.com/dobri

Потребителски аватар
Izparitel
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 10311
Регистриран: 17 фев 2008 20:20
МПС: Деу Нубира-1 вагон, 1.6V, LPG
От: Най-голямото село в БГ /София/

Re: Гласувайте за мен - Бюлетина 1, Позиция 17

#10 Непрочетено мнение от Izparitel » 16 юни 2009 13:35

Ей, оказа се, че от изборите имало файда!
Ама не такава кавато я описват политиците, а практическа. Днес дледам дошли момчета и слагат пейки в междублоковите пространства и даже им зациментират основите в земята. Така, преди едни далечни избори асфалтираха междублоковите пространства, а преди тези слагат пейки. Предишния път слагаха пейки преди около 30-тина години, ама не помня дали пак не е било предизборно.
Ха сега някой да ми каже, че от изборите нямало полза! ddmuhaha

Отговори

Върни се в “Забава”