Сервиз на Деу в Камено - Бургаско НЕКАДЪРНИЦИ!!!

Магазини, морги, вносители. Вашите отзиви за обслужването на нашите автомобили. Препоръки за посещение, или избягване.
Съобщение
Автор
Потребителски аватар
elefant65
Нов
Нов
Мнения: 74
Регистриран: 09 ное 2008 21:07
МПС: деу нубира
От: с.Каланджа

Сервиз на Деу в Камено - Бургаско НЕКАДЪРНИЦИ!!!

#1 Непрочетено мнение от elefant65 » 12 юли 2012 13:41

Преди седмица колата ми /Нубира1/ аварира близо до Бургас и ми се наложи да ползвам услугите на въпросния сервиз. Скъса ми се ангренажен ремък в следствие на блокирала обтяжна ролка, клапаните удариха в буталата и т.н. Както и да е, свалих главата и се обърнах към този сервиз. Увериха ме, че ще направят главата. Купих нови клапани, водачи и гумички и ги дадох на сервиза, по точно на представилия се за собственик, както сам се нарече Динко. Преди да се купят клапаните от Евро 07 в Бургас, по телефона с въпросния се уточни марката на частите. Два дни след това ми дадоха главата с уверението, че е направена перфектно, НО ми върнаха повече от половината нови водачи, казвайки че нямало нужда да се сменят, също така не беше шлайфана, а някой на ръка я беше търкал с шкурка, а поставените нови водачи просто нямаше как да установя дали са райберовани. Въпреки тези обстоятелства монтирах главата и се прибрах. Резултат от ремонта на главата: колата пуши като дизел, разход на масло 0.5л. за 200км. Въпросът какво да го правя тоя е риторичен. Далече ми е да ходя да се разправям с него независимо по законен или неформален начин. Извод: Не стъпвайте в сервиза в Камено до Бургас.
Не се надявам на нищо, не се страхувам от нищо, свободен съм!

Потребителски аватар
autokorea
Напреднал
Напреднал
Мнения: 458
Регистриран: 30 мар 2009 11:00
МПС: корейски всякакви
От: гр.София
Име: Динев
Контакти:

Re: Сервиз на Деу в Камено - Бургаско НЕКАДЪРНИЦИ!!!

#2 Непрочетено мнение от autokorea » 12 юли 2012 14:19

Колега, този разход на масло намирисва на проблем със сегментите.
Сервиз за корейски автомобили и магазини за авточасти за корейски автомобили.
http://autokorea.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/autokorea.bg/" onclick="window.open(this.href);return false; - /група АУТОКОРЕЯ във facebook/

Потребителски аватар
elefant65
Нов
Нов
Мнения: 74
Регистриран: 09 ное 2008 21:07
МПС: деу нубира
От: с.Каланджа

Re: Сервиз на Деу в Камено - Бургаско НЕКАДЪРНИЦИ!!!

#3 Непрочетено мнение от elefant65 » 12 юли 2012 20:25

Ако имаше проблем със сегментите щеше да харчи масло и преди това, както и да пуши. Разходът на масло се появи след "ремонта" преди това маслото не го пипаше, т.е. от смяна до смяна 10000км. доливах около 300мл. Буталата ги прегледах - видимо са здрави, нама пукнато или деформирано, луфтове също нямаше извън допустимите.
Не се надявам на нищо, не се страхувам от нищо, свободен съм!

Потребителски аватар
JIJOMAMA
Напреднал
Напреднал
Мнения: 351
Регистриран: 06 авг 2007 14:28
МПС: Lacetti 1.6
От: Бургас
Контакти:

Re: Сервиз на Деу в Камено - Бургаско НЕКАДЪРНИЦИ!!!

#4 Непрочетено мнение от JIJOMAMA » 27 авг 2012 12:42

elefant65 написа:Ако имаше проблем със сегментите щеше да харчи масло и преди това, както и да пуши. Разходът на масло се появи след "ремонта" преди това маслото не го пипаше, т.е. от смяна до смяна 10000км. доливах около 300мл. Буталата ги прегледах - видимо са здрави, нама пукнато или деформирано, луфтове също нямаше извън допустимите.
За жалост това е единствения читав сервиз за деу в Бургас... Но явно и там са свалили качеството. Жалко
Leganza 2.0 136hp

Отговори

Върни се в “Сервизно обслужване”